جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

مجله فرهنگی "هنرنامه" - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مجله فرهنگی "هنرنامه"

Loading the player...

شبکه سیمای آفتاب هر هفته روزهای جمعه ساعت 17:50 در برنامه ای به عنوان "هنرنامه" رویدادها و پتانسیل های فرهنگی و هنری استان مرکزی را در قالب یک مجله فرهنگی هنری معرفی می کند.

این برنامه با رویکرد ایجاد تحرک و پویایی در فعالیت های هنری و فرهنگی، به منظور معرفی هنر و هنرمند در استان مرکزی و انعکاس رخدادهای فرهنگی و هنری استان در سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود.

در برنامه "هنرنامه" که تهیه کنندگی و کارگردانی آنرا حامد شیدایی برعهده دادرد، با سفر به شهرستانهای مختلف استان مرکزی و ضبط برنامه در شهرستان ها، اتفاقات هنری شهرستانها انعکاس داده می شود و مشکلات و معضلات فرهنگی و هنری شهرستانها با دعوت از هنرمندان و مسئولین بررسی می شود.

برنامه "هنرنامه" با بهره‌مندي از گفتار، گزارش خبری، اخبار کوتاه هنری، بحث کارشناسي و گفت‌وگو با پیشکسوتان هنری، هنرمندان جوان و شاخص و ... براي تعميق تعلقات ملي و مذهبي، تشويق مخاطبان به فعاليت‌هاي هنري و افزايش سطح آگاهي از عملکردهاي فرهنگي و هنري تلاش می کند تا ضمن تبیین و بررسی کاستی ها و مشکلات هنر و هنرمندان در استان، برای زمینیه سازی و نوآوری و خلاقیت در عرصه های مختلف هنر گامی موثر در دنیای پرتلاطم هنر بردارد.

 

سال تولید: 1393

 

 مجری: شروین پیرهادی

تدوین: فهیمه حاج علی بیگی

تصویربرداران: رضا نورمحمدی، مهدی قهرمانی و کاتبی

دستیار تهیه: کیمیا سبحانیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سایتتون عالی بود با آرزوی موفقیت روز افزون علی ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۱:۲۰

علی
سایتتون عالی بود

با آرزوی موفقیت روز افزون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۲/۲ ۱۱:۲۰

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __