رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

مجله سیاسی - نمایش محتوای صدا

 

 

مجله سیاسی

مجله سیاسی

«مجله سیاسی» برنامه ای است با ساختاری متنوع که به تهیه کنندگی و نویسندگی همایون قلعه نویی روزهای چهارشنبه ساعت 22:30 از شبکه صدای آفتاب تقدیم شنوندگان می شود.

از آنجا که تهدیدات فرهنگی و اجتماعی در حال حاضر مهمترین تهدید علیه انقلاب اسلامی است، لذا بر اساس سیاست های کلی نظام و اهداف رسانه، رویکرد اصلی برنامه تبیین و روشنگری در خصوص اهداف سیاسی دشمنان نظام از ایجاد پدیده های فرهنگی و اجتماعی در کشور می باشد.

در این برنامه اهداف دشمنان در ارتباط با عرضه محصولات فرهنگی (عروسک، کتاب، ماهواره، و ...) یا ایجاد آسیبهای اجتماعی (طلاق، اعتیاد، ...) با بهره گیری از نظرات کارشناسان حوزه فرهنگ و اجتماع واکاوی می شود.

این برنامه به صورت مجله ای موضوعات مختلف جنگ نرم آمریکا و تهاجم فرهنگی غرب در کشورمان و نقش غرب در گسترش ابعاد آن را از نگاه اندیشمندان، سیاستمداران و واژه های سیاسی در کنار یک گفتگوی کارشناسی مجرب بررسی می کند.

برنامه تولیدی 20 دقیقه ای «مجله سیاسی» که گویندگی آن را روشنک رودیان برعهده دارد و یک روز در هفته روزهای چهارشنبه از شبکه رادیویی آفتاب پخش می شود، همچنین مهمترین رخدادهای سیاسی ایران و جهان را با استفاده از نقطه نظرات کارشناسان و مقامات مسئول مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد

در این برنامه بهنام مشهدی آیتم های ویژه مجله سیاسی را تهیه می کند و جهانبخش یوسف پور هم صدابرداری برنامه را برعهده دارد.

گفتنی است بازپخش برنامه مجله سیاسی جمعه ها ساعت 15:30 می باشد.