سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

لیله القدر - نمایش محتوای صدا

 

 

لیله القدر

تهیه کننده: سید محمد محمدی

گویندگان: علیرضا رافعی

گزارشگر: امید کریمی

صدابردار: سلیمان عباسی نیا

نویسنده: فائزه امینی

 

رادیو آفتاب به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر با ویژه برنامه زنده « لیله القدر» مراسم معنوی و روح بخش شب های قدر را پوشش و انعکاس می دهد.

این برنامه در راستای فضاسازی معنوی شبهای احیاء برای مخاطبان، به تبیین جایگاه و اهمیت شبهای قدر، ارزش عبادت و شب زنده­داری، معرفی فضایل و برکات شب­های قدر، انعکاس مطلوب آیین معنوی احیاء و شب زنده داری لیالی قدر با محورهای موضوعی نگاهی به سیره و زندگی حضرت علی (ع) و چگونگی ضربت خوردن و شهادت ایشان، حق محوری و عدالت در سیره حضرت علی (ع)، امیرمومنان در اندیشه و کلام بزرگان و ... در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان می پردازد.

ویژه برنامه « لیله القدر» همراه با آیتم های انعکاس آیین شب های قدر مصلی بیت المقدس اراک، پخش مراسم معنوی قرآن به سرگیری و دعای جوشن کبیر، ادعیه، همخوانی، مداحی و مرثیه خوانی بصورت زنده، بسته های کوتاه سخنرانی با موضوعات اخلاقی، مباحث کارشناسی حجت الاسلام چگینی، ارتباط زنده با اماکن مذهبی، گزارش شهرستانها و ... تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

این برنامه که با تهیه و پخش گزارش های امید کریمی همراه است، در شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان از ساعت 23 الی 2 بامداد در شب های قدر از شبکه صدای آفتاب استان مرکزی تقدیم شنوندگان رادیو اراک می شود.

 

سال تولید: 1399