جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

لزوم تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه

لزوم تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه

لزوم تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر لزوم تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه اسلامی تاکید کرد .

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه شهر اراک سیره ائمه اطهار(ع) را بهترین چراغ راه برای گم نکردن مسیر هدایت دانست و گفت: امروز باید از روش‌های مختلف برای گسترش و تبلیغ فرهنگ رضوی استفاده کنیم و از راهکارهایی که می‌تواند در این زمینه تاثیر بسیاری داشته باشد،

برای تبیین فرهنگ ناب رضوی در جامعه بهره بگیریم.

امام جمعه اراک با اشاره به دهه کرامت وجود نورانی مرقد مطهر امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) را در کشورمان یک برکت بزرگ توصیف کرد و افزود : فرهنگ رضوی باید در زندگی مردم دیده شود .

عضو مجلس خبرگان رهبری به سالگرد بازگشت آزادگان به میهن هم اشاره کرد و گفت: آزادگان برای عزت اسلام و قران و ولایت تا پای جان ایستادند.

وی افزود : آزادگانبه عنوان الگوی صبر و استقامت در جامعه مطرح هستند و نسل جدید باید قدر مجاهدت آنها را بداند .

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال ضربه زدن به نظام و کشور هستند گفت : مردم باید نسبت به این دسیسه ها هوشیار و بیدار باشند .

آیت الله دری نجف آبادی افزود : هشدارهای مقام معظم رهبری در رابطه با ترفندهای آمریکا را مردم و مسئولین باید جدی بگیرند چرا که آمریکا قابل اعتماد نیست

امام جمعه اراک گفت : ترور و به شهادت رساندن 17 هزار نفر از مردان و زنان کشور ، عمل نکردن به تفاهم نامه برجام ، حمایت از داعش ، کودتا علیه ملت ها ، فتنه 88 و حادثه طبس را از جمله اقدامات کوردلانه دشمنان این نظام است .

وی در بخش دیگری از خطبه ها با انتقاد ازاسراف و تجمل گرایی در مراسم جشن ها و زندگی روزمره گفت : دستگاه های امنیتی و انتظامی باید با ناهنجاریهای جامعه مقابله کنند.