جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

لزوم ایجاد بستری مناسب برای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم ایجاد بستری مناسب برای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر

لزوم ایجاد بستری مناسب برای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر

لزوم ایجاد بستری مناسب برای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر در اراک ،ایجاد بستری مناسب برای اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر در کشور را از اولویتهای این ستاد عنوان کرد .

زرگر همچنین گزینش نیروها، آموزش و ساماندهی آمران به معروف  و برگزاری رزمایش و همکاری و همدلی دستگاهها را در اجرای این قانون موثردانست.

حجت الاسلام تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور هم در این همایش گفت: فرهنگ سازی ستاد ها متناسب با آداب و رسوم و شرایط منطقه و استفاده از روشهای مناسب و تشویق مردم برای ترویج این فریضه از اولویتهای این قانون است.

آیت الله دری رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکراستان هم در این همایش گفت: قرآن منشور بسیار عظیمی در اجرای امر به معروف و نهی از منکر است و باید آن را سرلوحه امور جامعه قرار داد.

آیت الله دری افزود: تا پایان سال سه برنامه هفته وحدت، دهه فجر و انتخابات در پیش رو است و در انتخابات باید شایستگی ها ملاک قرار گیرد.

زمانی قمی  قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان  هم گفت: این قانون مسیر روشنی را برای اجرای مشخص کرده و ابزارهای لازم نیز برای اجرای آن در اختیار دستگاهها است.

 سردار کریمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هم / تشکیل اتاق فکر، توزیع 18 هزار کتاب قانون امر به معروف و نهی از منکر، آموزش بیش از شش هزار و هفتصد نفر و نیز آموزش 32 مربی برای تدریس در سطح استان را  از مهمترین برنامه های این ستاد بعد از تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر دانست.