جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

لزوم افزایش آمادگی و هوشیاری در مقابل نفوذ دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

لزوم افزایش آمادگی و هوشیاری در مقابل نفوذ دشمنان

لزوم افزایش آمادگی و هوشیاری در مقابل نفوذ دشمنان

لزوم افزایش آمادگی و هوشیاری در مقابل نفوذ دشمنان

 

نماینده ولی فقیه در استان با تشریح حوادث و رخدادهای منطقه و با اشاره به دخالت آمریکا و همدستانش برای بر هم زدن نظم منطقه خواستار افزایش امادگی و هوشیاری اقشارمختلف مردم و مسولین در مقابل نفوذ دشمنان شد .

خطیب جمعه اراک  در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به تلاش امریکا و هم پیمانانش برای ایجاد اختلال در نظم منطقه گفت: امریکا قصد دارد نقشه منطقه را به نفع خود تغییر دهد

آیت الله دری نجف آبادی افزود : جنایاتی که هر روزه در عراق ، لبنان و سوریه رخ می دهد گواه این است که هدف آمریکا  اختلال در نظم منطقه به سود خود است .

وی  در ادامه با اشاره به نشست کشورهای صادر کننده گاز در تهران افزود : این نشست بسیار مهم با حضور کشورهایی برگزار شد که 67 درصد منابع گاز دنیا را در اختیار دارند و 42 درصد گاز دنیا را تامین می کنند.

وی دیدار  ریس جمهور روسیه با مقام معظم رهبری را از ویژگی های مهم نشست سران کشورهای صادر کننده گاز در تهران عنوان کرد.

امام جمعه اراک  در ادامه به تلاش جهادی بسیجیان اشاره کرد و گفت : بسیج همواره با تلاش مضاعف و کار مظاعف در عرصه های مختلف در کشور حضور داشته و به مردم خدمت می کند.

آیت الله دری نجف ابادی با بیان اینکه کربلا ، نقشه راه  و چراغ هدایت است گفت: عاشورا یک جریان همیشگی برای مقابله با ظلم وکفر است و کربلا قبله اهل معرفت است.

وی در پایان، یاد و خاطره شهید مدرس و شیخ مفید را گرامیداشت و هفته معلولین را به جامعه معلولان تبریک گفت و توجه بیشتر به این قشر را خواستار شد .