رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

كردستاني ها ميزبان هنرمندان رسانه ملي - نمایش محتوای خبر

 

 

كردستاني ها ميزبان هنرمندان رسانه ملي

كردستاني ها ميزبان هنرمندان رسانه ملي

كردستاني ها ميزبان هنرمندان رسانه ملي

به گزارش روابط عمومي معاونت امور استان ها، بيستمين جشنواره توليدات مراكز استان هاي صدا و سيما ساعت ۲۰ امشب در سالن آمفي تئاتر صدا و سيماي مركز كردستان آغاز مي شود.

به گفته علي دارابي معاون امور استان هاي رسانه ملي ۲ هزار اثر در حوزه هاي مجازي، خبر، شعر، موسيقي، صدا، سيما وپژوهش و تحقيق از توليدات مراكز استان ها به اين جشنواره ارسال شده است. وي با اشاره به اينكه هفتاد داور حرفه اي در رشته هاي مختلف ، ۶۰ روز داوري آثار ارائه شده را بر عهده داشتند، گفت: در افتتاحيه و اختتاميه اين دوره از جشنواره از ۴۰ تن از هنرمندان برجسته كشور، مشاهير و مفاخر ملي و چهره هاي هنري و خانواده شهدا وايثارگران تجليل شود.

به گفته امان الهي مديركل صدا و سيماي مركز كردستان، به دنبال هماهنگي ميان مركز و مديران و مسئولان استان، انتظار داريم در دو روز برگزاري جشنواره، كردستان ميزبان يك رويداد فرهنگي بزرگ باشد و بتوانيم از ظرفيت ايجاد شده براي كمك به استان كردستان به بهترين شكل ممكن بهره برداري كنيم.

عبدالمحمد زاهدي استاندار كردستان نيز با تاكيد بر آمادگي استان براي ميزباني شايسته از اين رويداد مهم فرهنگي و هنري يادآور شد: كردستان در حوزه فرهنگ و هنر همواره سرآمد بوده و انتظار مي رود كه با برگزاري اين چنين رويدادهاي بتوانيم جلوه هاي فرهنگي و هنري اين استان را برجسته كنيم.