رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۸

قصه‌های پهلوان به روایت یاسین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قصه‌های پهلوان به روایت یاسین

تهیه کننده و کارگردان: سعید حران اف

نویسنده: سودابه بیضایی

 فیلمبرداری: حسن سلطانی

تدوين: محسن توكلي

تصويربرداري: حسن سلطاني

بازیگران: یاسین اسدی، سعید حران اف، بهمن پارساآرا، سعید کمالی، مینا دلشاد، الهه شاه حسینی، مهسا نظری، شهناز اعلامی، مریم بنایی، امیرمحمد ابراهیمی، نوش آفرین جمال لو، پوریا رضایی، حسین ابطحی، محمدرضا رضایی و مانی قربانی جم. 

قصه های پهلوان عنوان مجموعه نمایشی ویژِه گروه کودک و نوجوان است که به تهیه کنندگی سعید حران اف در سیمای شبکه آفتاب تولید شده است و هم اکنون از شبنه تا چهارشنبه ساعت 15 از شبکه دو سیما پخش می شود

شناخت و تقویت باورهای دینی جامعه از مهم‌ترین رسالت‌های فرهنگ رسانه به شمار می‌آید، توجه به دغدغه‌های انسان عصر حاضر و آسیب‌ شناسی آنها با زبان تصویر و در قالب روایت و قصه، به شکلی که حالت شعارگونه و موعظه‌وار به خود نگیرد و باعث ایجاد دلزدگی در مخاطب نشود. در همین راستا سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی مجموعه داستانی «قصه‌های پهلوان» را با رویکرد اخلاقی و اجتماعی و با بررسی موضوعاتی همچون همدلی، آسیب‌های خانوادگی و ... تولید کرده است که قرار است بزودی از سیمای شبکه آفتاب پخش شود

«قصه هاي پهلوان» داستان پسربچه اي به نام ياسين است كه به همراه والدين خود زندگي مي كند. او با استفاده از هوش و ذكاوتش تلاش مي كند تا مشكلات خود و خانواده اش را با راه حل هاي كودكانه حل كند.در هر قسمت از مجموعه «قصه هاي پهلوان» كه هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 از شبكه دو پخش مي شود رفتارهاي اجتماعي و خانوادگي مانند دوستي، صله رحم و ... آموزش داده مي شود .

اين مجموعه به نگارش سودابه بيضايي، تصويربرداري حسن سلطاني، تدوين محسن توكلي، مدير توليدي مهدي مجلل و مدير تهيه مجيد جوادي ساخته شده و محمدرضا رضايي، ماني قرباني جم و اميرمحمد ابراهيمي بازيگران كودك هستند.

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

               
    __   __   __   __   __   __