رونق تولید ملی | دوشنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۸

قدس 97 / قوی تر و پرشورتر از همیشه - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

قدس 97 / قوی تر و پرشورتر از همیشه

قدس 97 / قوی تر و پرشورتر از همیشه

قدس 97 / قوی تر و پرشورتر از همیشه

 

مردم روزه دار استان مرکزی امروز با شرکت در راهپیمایی روز قدس با مردم مظلوم فلسطین پیمانی دوباره بستند .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ؛ راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در 120 نقطه شهری و روستایی استان مرکزی برگزار شد.

مردم روزه‌دار استان مرکزی با حضور پرشور خود مسیرهای از پیش اعلام شده‌ راهپیمایی را در نقاط مختلف این استان پیمودند و در صفوف به هم فشرده انزجارشان را از رژیم صهیونیستی اسرائیل فریاد زدند.

قشرهای مختلف مردم با وجود گرمای هوا درحالی که تصاویر امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، قدس شریف و دست نوشته هایی با مضامین حمایت از فلسطین را در دست داشتند با سردادن شعارهایی خواهان پایان اشغالگری در سرزمین فلسطین شدند.

راهپیمایان قدس در استان مرکزی شعارهای الله اکبر خامنه ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا، خامنه ای رهبر مسلمین است، وارث و افتخار مومنین است و ما پیروان حیدریم، فداییان رهبریم را سردادند و نامشروع بودن رژیم جعلی اسراییل را بار دیگر محکوم کردند.

راهپیمایی روز قدس در شهر اراک از ساعت 11 صبح روز جمعه از میدان شهدا آغاز شد و شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از پیمودن مسیر پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری در مصلای بیت‌المقدس این شهر تجمع کردند.

برپایی نمایشگاه های عکس و کاریکاتور و ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی با محوریت مقاومت مردم فلسطین و قدس شریف از جمله برنامه های جانبی در مسیر راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف استان بود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.