رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸

قدردانی نماينده ولي فقيه و استاندار مركزي - نمایش محتوای رمضان

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

قدردانی نماينده ولي فقيه و استاندار مركزي

قدردانی نماينده ولي فقيه و استاندار مركزي

قدردانی نماينده ولي فقيه و استاندار مركزي

قدردانی نماينده ولي فقيه و استاندار مركزي از حضور پرشور مردم در راهپيمايي روز قدس

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی مشترک از حضور پرشور مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمائی روز جهانی قدس تشکر و قدردانی نمودند.

در این پیام مشترک آمده است: حضور حماسی، گسترده و آگاهانه مردم روزه دار و همیشه در صحنه استان مرکزی همگام با سایرهموطنان و آزادیخواهان سراسر جهان در راهپیمایی باشکوه روزقدس، بار دیگر وحدت، انسجام و اتحاد امت اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

ملت ایران اسلامی با حضور پرشور و وحدت آفرین در راهپیمائی روز قدس ضمن لبیک به ندای تاریخی امام راحل، تاسی از منویات مقام معظم رهبری و اعلام حمایت از آرمان های فلسطین، به توطئه استکبار جهانی و عمال مرتجع آنها در منطقه به عنوان معامله قرن که بزرگترین خیانت به آرمان های ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف است، پاسخ محکمی دادند.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور آحاد مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، عزت و پایندگی روز افزون اسلام و مسلمانان و پیروزی نهایی مردم سرزمین قدس شریف را از درگاه خداوند سبحان مسئلت می نماییم.

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.