سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

قابل اعتماد نبودن آمریکا - نمایش محتوای خبر

 

 

قابل اعتماد نبودن آمریکا

قابل اعتماد نبودن آمریکا

قابل اعتماد نبودن آمریکا

تلاش آمریکا برای وضع تحریمهای جدید علیه ایران نشانه قابل اعتماد نبودن آنهاست

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه این هفته افزود اقدامات این چنینی آمریکایی ها ، رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب درباره قابل اطمینان نبودن آنها را تایید می کند.

آیت الله دری با اشاره به تلاش آمریکایی ها برای محدود کردن سفر گردشگران و تجار به ایران و تحریم سپاه پاسداران و حزب الله را نشانه صداقت نداشتن آنان در مذاکره با جمهوری اسلامی دانست.

امام جمعه اراک افزود آنها پس از دو سال مذاکره با ایران و توافق در مورد برجام ، به روشهای گوناگون سعی در محدود کردن حقوق شهروندان ایرانی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه به برگزاری مراحل مختلف انتخابات هفتم اسفند اشاره کرد و افزود انتخابات مظهر اقتدار و شکوه جمهوری اسلامی ایران است .

آیت الله دری با تاکید بر حق الناس بودن رای مردم از داوطلبان خواست با پرهیز از تخلفات انتخاباتی ، از تضییع این حق جلوگیری کنند.

آیت الله دری نجف آبادی به سالروز نامه تاریخی و تاثیر گذار امام راحل به گورباچف قبل از سقوط شوروی سابق هم اشاره کرد و افزود نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غرب هم بیانگر بینش عمیق سیاسی ایشان است.

او با تبریک سال نو میلادی به مسیحیان افزود پیروان حقیقی حضرت عیسی ( ع ) باید با پیروی از رهنمودهای آن حضرت برای برقراری صلح ، حمایت از مظلومان و خاموش کردن فتنه های مستکبران بکوشند.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه تلاش آحاد مردم برای رشد و توسعه کشور را ضروری دانست و افزود وظیفه ی همه ماست که با توکل به خدا ، مجاهدت و صرفه جویی در این مسیر حرکت کنیم.