رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

فلسطین نماد جبهه مقاومت - نمایش محتوای خبر

 

 

فلسطین نماد جبهه مقاومت

فلسطین نماد جبهه مقاومت

فلسطین نماد جبهه مقاومت

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در مراسم راهپیمایی روز قدس اراک گفت: مسئله فلسطین مسئله روز دنیا است و به عنوان جبهه مقاومت جهانی مقابل استکبار و نظام سرمایه داری مبارزه می کند. 

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری طی سخنانی در حضور راهپیمایان روز جهانی قدس در مصلی بیت المقدس اراک با بیان اینکه فلسطین جبهه مقاومت است گفت: مسئله فلسطین مسئله روز دنیا است و به عنوان جبهه مقاومت جهانی مقابل استکبار و نظام سرمایه داری مبارزه می کند. 
 
آیت الله اراکی افزود: راهپیمایی روز قدس امسال با شکوه تر از سالهای گذشته در کشور ما و در جهان اسلام برگزار شد و مسلمانان حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف اعلام کردند.
 
وی گفت : روز قدس محدودیت جغرافیایی فلسطین نیست بلکه داستان مبارزه با استکبار جهانی و نظام سرمایه داری حاکم بر جهان است که تا پیروزی حق علیه باطل این مبارزه مقدس ادامه داد.
 
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم ایران اسلامی امروز با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس یک بار دیگر حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند و گفتند هر چند تحریم ها و تهدیدها و توطئه ها علیه ملت ایران وجود دارد اما هیچگاه دست از حمایت از مردم مظلوم فلسطین نخواهد کشید و برسرپیمان خود با مردم فلسطین هستند و تا پیروزی بر دشمنان در این مسیر حرکت می کنند.
 
آیت الله محسن اراکی به توطئه‌های آمریکا علیه ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: آمریکا باید بداند ملت ایران متحد هستند و توطئه های آنها نمی‌توانند شکافی در کشور ایجاد کند و این ملت سرافراز هیچگاه زیر بار زورگویی نخواهد رفت و تا آخرین نفس مقابل آنها ایستادگی می‌کنند.
 
آیت الله اراکی به نظام سرمایه داری حاکم بر جهان اشاره کرد و افزود: آنچه امروز سیاستمداران آمریکا و همپیمانانش دنبال می‌کنند ایجاد یک نظام سرمایه داری در سراسر دنیا است که به موجب آن مردم دنیا فقیر میشوند و تعداد اندکی سرمایه دار برهمه بشریت حکومت می کنند که این موضوع بسیار خطرناک است و همه رسانه‌ها باید علیه این سیاست‌های خصمانه به پا خیزند و همه توطئه های شوم آنها را برملا کنند.
 
نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری در پایان به مسئولان توصیه کرد که بیشتر در کنار مردم باشند و صحبتهای مردم را بشنوند و با کار جهادی و شبانه روزی به فکر حل مشکلات مردم و کشور باشند.