جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

فعالیت ۴۰۰۰ نیروی اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در ساوه - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت ۴۰۰۰ نیروی اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در ساوه

فعالیت ۴۰۰۰ نیروی اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در ساوه

فعالیت ۴۰۰۰ نیروی اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در ساوه

 

فرماندار ساوه بابیان اینکه ۴۰۰۰ نیروی اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در ساوه فعالیت می‌کنند از پیش بینی ۱۸۷شعبه اخذ رای در شهرستان ساوه خبر داد.

محمد بهاروند با اشاره به کشیده شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی ساوه به دور دوم اظهار داشت: شهرستان ساوه نیز یکی از حوزه‌‌های انتخابیه استان مرکزی است که انتخابات مجلس شورای اسلامی در آن به دور دوم کشیده شده و همزمان با دو حوزه انتخابیه دیگر استان انتخابات ساوه نیز راس ساعت 8 صبح جمعه 10 اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

وی افزود: مردم ساوه با حضور گسترده خود در مرحله نخست انتخابات همبستگی خود را نشان دادند و باید با حضور پرشور خود در این دوره از انتخابات نیز کار نیمه‌تمامی را که در 7 اسفندماه 94 آغاز کرده‌اند، به پایان برسانند.

فرماندار ساوه تصریح کرد: در حوزه انتخابیه ساوه نیز مانند دو حوزه انتخابیه دیگر استان که به دور دوم انتخابات راه‌یافتند، برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم در راستای برگزاری هرچه بهتر انتخابات و آموزش مسئولان اجرایی انجام شده است.

بهاروند خاطرنشان کرد: در شهرستان ساوه تعداد 187 شعبه اخذ رای به‌منظور جمع‌آوری آرای مردم شهرستان پیش‌بینی شده و تعداد 4000 نفر در قالب، هیئت نظارت، هیئت اجرایی و هیئت بازرسی، روند اجرایی انتخابات در ساوه را دنبال می‌کنند.

وی بیان داشت: کسانی می‌توانند در این دوره از انتخابات در حوزه انتخابیه ساوه-زرندیه شرکت کنند که 18 سال کامل دارند و در مرحله نخست نیز در همین حوزه انتخابیه رای داده‌اند یا در دوره نخست اصلا رای نداده‌اند.