جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

فعالیت هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب

فعالیت هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب

فعالیت هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب

فرماندار خنداب با اعلام پیش بینی ۶۰صندوق اخذ رای در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب از فعالیت هزار نفر عوامل اجرایی در دور دوم انتخابات مجلس در خنداب خبر داد.

حمید غیاثی با تقدیر از حضور گسترده مردم خنداب در مرحله نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم خنداب در مرحله نخست انتخابات با حضور گسترده و حداکثری خود در انتخابات نشان دادند که سرنوشت کشور و ملت برایشان مهم است.

وی افزود: ما از اواسط سال 94 بحث انتخابات را در دستور کار خود داشتیم و با جلسات و برنامه‌ریزی‌های متعدد، انتخابات دور نخست در شهرستان خنداب به‌ نحو احسن انجام شد و هیچ‌ مشکلی در روند اجرایی انتخابات در دور نخست به‌وجود نیامد.

فرماندار خنداب تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امیدواریم که در این دوره از انتخابات نیز شاهد هیچ‌گونه مشکلی در روند اجرایی انتخابات در خنداب نباشیم و در همین راستا تمام مسئولان ذیربط اجرای انتخابات در شهرستان خنداب آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند.

غیاثی خاطرنشان کرد: در شهرستان خنداب تعداد 60 صندوق اخذ رای به‌منظور جمع‌آوری آرای مردم شهرستان پیش‌بینی شده که از این تعداد 11 صندوق شهری و 49 صندوق روستایی است و از تعداد 60 صندوق جمع‌آوری رای، 19 صندوق سیار و 41 صندوق ثابت هستند.

وی با اشاره به نیروهای فعال در اجرای انتخابات گفت: در شهرستان خنداب حدود 1000 نفر دست‌اندرکار برگزاری انتخابات هستند که این تعداد شامل، هیئت نظارت، هیئت اجرایی و هیئت بازرسی است.

فرماندار خنداب بیان داشت: کسانی می‌توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند که دارای سه شرط باشند، افراد رای‌دهنده در وهله نخست باید تابع جمهوری اسلامی باشند، شرط دوم شرط سنی است که باید دارای 18 سال کامل باشندو آخرین شرط نیز این است که افراد شرکت‌کننده در انتخابات باید در مرحله نخست نیز در همان حوزه انتخابیه‌ای که در دور دو می‌خواهند رای بدهند، رای داده باشند.