سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

فراخوان گردان بیت المقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

فراخوان گردان بیت المقدس

فراخوان گردان بیت المقدس

فراخوان گردان بیت المقدس

فراخوان  گردان بیت المقدس، با هدف  بالا بردن توان رزمی بسیجیان/  در مسجد قائم آل محمد در منطقه عمومی امیر آبادِ مأمونیه برگزارشد.

سرگرد محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زرندیه در باره فراخوانی گردان بیت المقدس این شهرستان اظهار داشت: مرحله آمادگی جسمانی و میدان تیر گردان الی بیت المقدس ، با حضور بسیجیان این گردان متشکل از کلیه بسیجیان پایگاه های حوزه مقاومت شهید بهشتی (ره) در مسجد قائم آل محمد(عج) در منطقه عمومی امیر آباد شهر مأمونیه شهرستان زرندیه و میدان تیر برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این رزمایش را ، بالا بردن توان رزم بسیجیان در ماموریت های محوله عنوان کرد و افزود: بسیج همواره گوش به فرمان ولی فقیه بوده و با اقتدار تمام برای مقابله با هرگونه تهاجم دشمن، هستی خود را در طبق اخلاص گذاشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه اظهار داشت :به روز نگهداشتن، بالابردن توان و آمادگی مقابله بسیجیان هنگام ورود عناصر نفوذی دشمن به خاک کشور، آمادگی هنگام بمباران هوایی و مقابله با اراذل و اوباش هنگام بروز اغتشاش از دیگر اهداف این فراخوانی است.

محمد مهجوری بیان داشت: در این مرحله از فراخوان ضمن تقویت آمادگی جسمانی بسیجیان ، آموزش های اسلحه شناسی به صورت تخصصی از جمله سلاح های RPG7 ، قناسه ، کلت کمری و کلاشینکف توسط اساتید مربوطه برگزار گردید.

وی به اجرای برنامه های جانبی فرهنگی در قالب آموزش دهی به بسیجیان برای مبارزه با جنگ نرم دشمن در این فراخوان اشاره کرد و گفت: برگزاری حلقه های شجره طیبه صالحین از جمله برنامه های فرهنگی است که در این فراخوان اجرایی می شود.