حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

فاطمه زهرا ( س) الگوی عملی برای زنان آزاده است - نمایش محتوای خبر

 

 

فاطمه زهرا ( س) الگوی عملی برای زنان آزاده است

شناسه : 342060439

فاطمه زهرا ( س) الگوی عملی برای زنان آزاده است

فاطمه زهرا ( س) الگوی عملی برای زنان آزاده است

 امام جمعه زرندیه گفت: حضرت فاطمه زهرا به عنوان الگویی به تمام معنا برای همه زنان آزاده عالم است و باید سیره وروش آن حضرت در جامعه رواج داشته باشد تا بانوان جامعه از این بانوی بزرگ الگوبرداری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان زرندیه افزود: اسوه فضائل انسانی و بشری حضرت فاطمه زهرا (س) است و بانوان اسلامی باید بکوشند در زندگی شخصی و اجتماعی خود به این بانوی بزرگ اقتدا کنند.

وی تصریح کرد: برای زنان جامعه اسلامی افتخار بزرگی است که سالروز ولادت این بانو به نام زنان نامگذاری شده و زنان نیز باید با درس گرفتن از سیره عملی این بانوی بزرگ اسلام، مسیر سعادت و تعالی را برگزینند.

خطیب جمعه زرندیه اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) هرگز از بندگی خداوند کوتاهی نکرد و به دلیل اینکه همواره در اطاعت از خداوند و فرامین باری تعالی پیشقدم بود، به لقب صدیقه کبری شهرت یافتند.

حجت الاسلام ابراهیمی به آغاز سال جدید اشاره کرد و گفت: مردم با توجه به فرارسیدن سال جدید آنچنان که خانه تکانی می کنند قلب های خود را نیز از زنگار بزدایند و از کینه و کدورت های کهنه کناره دوری کنند.

امام جمعه زرندیه اضافه کرد: مردم و مسئولان در سال جدید با همت و پشتکار کشور را درجهت پیشرفت و توسعه یاری دهند و با تبعیت از فرامین رهبری، کشتی انقلاب را به سر منزل مقصود برسانند.

شهرستان زرندیه به مرکزیت شهرمامونیه با جمعیت 57 هزار نفر دارای 2 بخش مرکزی و خرقان و پنج شهر مامونیه، پرندک، زاویه ، خشکرود و رازقان است.