فاطمه بیاتی

 

 

نام و نام خانوادگی: فاطمه بیاتی

میزان تحصیلات: کاردانی جغرافیا (درحال تحصیل رشته علوم سیاسی)

شغل: روابط عمومی_مجری_دستیار تهیه کننده

فعالیت های هنری: اجرا و نویسندگی و دستیار تهیه...

 

بیوگرافی:  در سال 1362 در یکی از بیمارستانهای اراک به دنیا آمدم. دبستان را در مدرسه جهاد خیابان مصطفی خمینی ، راهنمایی را در مدرسه قدس واقع در بلوار قدس، و دبیرستان را در دبیرستان حاج تقوی نژاد در میدان حافظیه  به پایان بردم. در سال 81 وارد دانشگاه پیام نور اراک در رشته جغرافیا با گرایش روستایی شدم که بدلیل عدم علاقه ام به این رشته بعد از گذراندن 96 واحد درسی درخواست مدرک کاردانی خود را دادم. در سال 84 ازدواج کردم و اواخر همان سال با تستهایی که سال 83  بنا به فراخوان صداوسیمای مرکز اراک مبنی بر تست اجرا داده بودم مشغول به فعالیت در قالب گزارشگر و مجری شدم که در سالهای بدو کار به عنوان دستیار تهیه کننده در برنامه های مختلف از جمله خانواده ، مناسبتی ، شبانه و....شدم در سال 87 به مدت سه ماه تهیه کننده برنامه خانواده با عنوان (خانه آفتابی) بودم که بدلیل فشار زیاد کار و علاقه ای که به اجرا داشتم  مسیولیت آن را واگذار کردم. در حال حاضر با موافقت مدیران محترم مجموعه و پتانسیلهای وجودی خودم هم در واحد روابط عمومی مرکز و هم در بخش اجرا و برنامه سازی به همکاران خوبم و مخاطبان  در حال انجام خدمت میباشم.

شناسنامه هنری(گزیده فعالیت های هنری):  اجرا در برنامه های مختلف تلویزیونی، ارتباط با مراکز دیگر در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی از جمله (22 بهمن، تولد و رحلت حضرت امام خمینی (ره) ، اعیاد ملی و مذهبی، سفر ریاستهای محترم جمهور به استان و مسیولین بالا رتبه کشوری، ومناسبتها و حوادث فوری استانی که نیاز به مجری در مواقع خاص بوده)

اجرای ارتباطهای زنده با برنامه شمعدونی از شبکه شما که دراجرای برنامه موفق به دریافت دو تندیس جشنواره بهترین ارتباط در بین 33 مرکز  کشور با تلاش همکاران برنامه ساز و اجرای اینجانب شد.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __