جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

غدیر خم جریان امامت و ولایت الهی است - نمایش محتوای خبر

 

 

غدیر خم جریان امامت و ولایت الهی است

غدیر خم جریان امامت و ولایت الهی است

غدیر خم جریان امامت و ولایت الهی است

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: غدیر خم دانشگاه تقوا و خودسازی بشریت و جریان امامت و ولایت الهی است.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اراک؛نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به واقعه غدیر خم و عید بزرگ امامت و ولایت گفت : غدیرخم دانشگاه تقوا ایمان و خودسازیست که راه عدالت را به بشریت نشان داد و باید بدانیم غدیر مختص به یک جغرافیای محدود نیست و همه عالم از آن تاثیر می پذیرد.

آیت الله دری در بخش دیگر سخنان خود به ماه محرم اشاره کرد و افزود : رعایت شیوه های بهداشتی برای همگان لازم الاجراست و انشالله بتوانیم باری از دوش کادر درمان برداریم و به ریشه کنی این ویروس و ایجاد آرامش در جامعه کمک کنیم.

امام جمعه اراک در موضوع گام دوم رزمایش کمک مومنانه مساوات و همدلی هم از مردم خواست تا با یاری یکدیگر و با انسجام و وحدت بیش از پیش و با هماهنگی قرارگاه این رزمایش در این مرحله هم برگ زرینی در کارنامه این استان رقم بزنیم.

آیت الله دری به حادثه دلخراش لبنان هم اشاره کرد و افزود : چنین حوادث مشکوک برای برهم زدن منطقه سالهاست که از سوی امریکا و اسرائیل سر زده و میزند برای اینکه بتوانند به مقاصد پلید خود دست پیدا کنند اما دشمنان بدانند ملت ایران و مسلمانان لبنان را تنها نخواهند گذاشت.