جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

عید قربان روز قربانی نفس و امیال درونی و ایستادگی در مقابل شیطان - نمایش محتوای خبر

 

 

عید قربان روز قربانی نفس و امیال درونی و ایستادگی در مقابل شیطان

عید قربان روز قربانی نفس و امیال درونی و ایستادگی در مقابل شیطان

عید قربان روز قربانی نفس و امیال درونی و ایستادگی در مقابل شیطان

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز عید قربان در اراک گفت: عید قربان روز قربانی نفس و امیال درونی و ایستادگی در مقابل شیطان و تقرب به خداوند منان است.

به گزارش خبرگزاری صداو سیما ؛نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز عید قربان در اراک گفت:این عید بزرگ یاد آور قربانی حضرت ابراهیم و تسلیم او در برابر فرمان الهی است واین یک امتحان بزرگ و روشن برای مسلمانان جهان است.
آیت الله دری نجف آبادی افزود:بر اساس آیات قرآن آثار تقوی سبب خشنودی پروردگار و صیانت شخص میشود و تقوی و قرب الهی افضل  اعمال و ارزشمندترین عبادات است.
خطیب نماز عید قربان در اراک با تاکید بر جنایات آل سعود در فاجعه منا گفت:حکام آل سعود باید بدانند با فتنه گری و دشمنی در بین مسلمانان به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت و ملت غیور پرور ایران هوشیار تر از همیشه در برابر جنایات آل سعود و اسرائیل و آمریکای جنایت کار مقاومت خواهد کرد.
وی در مورد جریان جنگ در یمن ،بحرین،سوریه و عراق هم گفت:بیش از 30 میلیون جمعیت در خاک و خون زندگی میکنند و این در حالی است که حکام آل سعود و آمریکا و اسرائیل جنایت کار نسبت به حقوق این افراد توجهی ندارند و همچنان بر جنایات خود ادامه میدهند.

آیت الله دری حکام آل سعود و آمریکا و اسرائیل را یک فتنه بزرگ دانست و گفت:این متجاوزان میخواهند باایجاد بذر نفاق و دشمنی در بین مسلمانان جهان اتحاد و وحدت مسلمانان را از بین ببرند.

خطیب نماز عید قربان در بخش دیگر سخنان خود به مشکلات واحدهای بزرگ در اراک اشاره کرد و گفت:مشکلات صنایع بزرگ از جمله شرکت هپکو و آذر آب در اراک جدی است اما قابل حل است چرا که میتوان با مدیریت صحیح و برنامه ریزی درست جلوی بسیاری از این مشکلات را گرفت.