جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

عیدانه(ویژه میلاد پیامبر(ص) - نمایش محتوای صدا

 

 

عیدانه(ویژه میلاد پیامبر(ص)

تهیه کننده: علیرضا یعقوبی

گویندگان: فرشاد شکیبا مهر

گزارشگر: حمید قاسمی

نویسنده: نگین عباسیان

 

"عیدانه" ویژه برنامه میلاد رسول اکرم صل الله علیه وآله وسلم و امام صادق علیه السلام در رادیو آفتاب است که در روز سه شنبه 13 آبان از این شبکه تهیه و پخش می شود.

همزمان با فرا رسیدن هفدهم ربیع الاول سالروز میلاد آخرین فرستاده خدا حضرت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت جعفر صادق (ع)، ویژه برنامه ای با عنوان عیدانه با هدف ایجاد اوقات مفرح و شاد برای مخاطبان پخش می شود.

این ویژه برنامه که در روز سه شنبه 13 آبان ماه  99 ساعت 9:00 به مدت 90 دقیقه تقدیم مخاطبان رادیو آفتاب می‌شود، به پخش موسیقی های شاد ، ارتباط با سایر مراکز ، نماهنگ های مناسبتی ، طنز و نمایش  به مناسبت این عید فرخنده اختصاص دارد.      

ویژه برنامه میلاد پیامبر رحمت(ص) و امام صادق علیه اسلام  رادیو آفتاب که با عنوان « عیدانه » تهیه می شود، از نظرات و کلام بزرگان دین برای بیان هر چه بهتر ویژگی ها پیامبر مهربانی و کریم آل طه حضرت امام صادق (ع) استفاده می شود و با تهیه و پخش بخش های مختلف گزارش های مردمی با محوریت تبریک میلاد، تلفن های مردمی، گزیده کلام بزرگان ، سرودهای شاد و مولودی خوانی و ... همراه مخاطبان خواهد بود.

گفتنی است این برنامه همراه با دیگر بخش های متنوع برنامه با اجرای زنده ترانه و موسیقی مناسبتی، ارتباط با مراکز، پخش موسیقی و ترانه های شاد ویژه عید و .... در روز سه شنبه 13 آبان ماه مصادف با میلاد رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) از ساعت 9 صبح بمدت 90 دقیقه از شبکه رادیویی آفتاب تقدیم شنوندگان می شود.

 

سال تولید: 1399