جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

عطر رضوی در شهر زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

عطر رضوی در شهر زرندیه

عطر رضوی در شهر زرندیه

عطر رضوی در شهر زرندیه

کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک بارگاه علی بن موسی الرضا(علیه السلام)وارد شهر زرندیه شدند.

در بدو ورود خدامین و پرچم متبرک حرم مطهر رضوی در شهرستان زرندیه دیداربا امام جمعه شهرستان زرندیه و حضور در صبحگاه مشترک نیروی های انتظامی و نظامی و غبار روبی حرم امام زاده سید منصور و دیدار با کار افرین نمونه در شهرک صنعتی مامونیه از جمله مهمتریت برنامه این خدامین در جشنواره زیر سایه خورشید شهرستان زرندیه بود.

جت السلام جلیلی از خدامین حرم رضوی در صبحگاه مشترک نیروی های انتظامی و نظامی شهرستان زرندیه گفت : وقتی نام شریف امام رضا(ع) را می‌شنویم، مهمترین وصف یا ویژگی آن حضرت که باید به ذهن ما متبادر شود چیست؟ آیا اینکه حضرت به ایران تشریف آوردند، اینکه غریب بودند و غریبانه به شهادت رسیدند یا اینکه ایشان را عالم آل‌محمّد(ص) برمی‌شمردند، کدامیک باید مهمترین ویژگی حضرت در نزد ما باشد؟! همۀ اینها خصوصیات و اتفاقات مهم زندگی حضرت بودند، ولی هیچ‌یک از این ویژگی‌ها نباید مهمترین وصف امام رضا(ع) در ذهن ما باشد، کار خاص و مأموریت ویژۀ حضرت، هیچ‌یک از اینها نبوده است؛.

امام رضا(ع) در بین همۀ ائمۀ هدی، صریح‌ترین پیام‌های ولایی را به مردم منتقل کردند و می‌توان گفت امام رضا(ع) در بیان و دعوت به امر امامت و ولایت، از جهاتی صریح‌ترین امام بودند

شهروندان شهر زاویه که از شیفتگان خاندان عصمت و طهارت هستندهم با حضور گسترده خود در مراسم استقبال از کاروان خدام حرم رضوی و پرچم گنبد امام رئوف، عشق و ارادت خود را به خاندان اهل‌بیت(ع) به نمایش گذاشتند.

با ورود این کاروان مردم این شهر با در آغوش گرفتن پرچم متبرک به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) عرض ارادت خود را نسبت به این امام همام ابراز داشتند.

مردم شهر زاویه به همراه مسئولین شهرستان با حضور در بیت حضرت آیت الله میرمحمدی ، در این مراسم معنوی که سراسر آکنده از عطر و معنویت والای آستان شریف رضوی بود، حضور پرچم‏داران امام رضا (ع) را بر دیده و دل فشردند و خوش ‏آمد گفتند.