جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

عبور از فتنه - نمایش محتوای خبر

 

 

عبور از فتنه

عبور از فتنه

عبور از فتنه

بصیرت و آگاهی مردم ، بساط فتنه ۸۸ را درهم پیچید.

انتخابات ریاست جمهوری سال 88 با حضور بی نظیر و گسترده مردم پای صندوق های رای مردم سالاری دینی را به رخ جهانیان کشید .

اما دشمنان این حضور گسترده پای صندوق های رای را برنتافتند و دست به توطئه ای پیچیده با کلید واژه تقلب در انتخابات زدند .

یکی از کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری سال 88 پیش از اعلام آرای توسط شورای نگهبان خود را پیروز انتخابات با رای بالا دانست و گفت : در غیر این صورت تقلب شده است .

دشمنان که منتظر فرصتی برای فتنه انگیزی و بر هم ریختن اتحاد ملت بودند کلید واژه فتنه را تکرار کردند و عده ای هم به این بهانه در داخل کشور مردم را به خیابان ها کشاندند .

فتنه ی 88 با دخالت کشورهای خارجی و عناد و لج بازی عناصر داخلی اتفاق افتاد و یکی از تهدیدات جدی نظام جمهوری اسلامی ایران بود که در نوع خود دارای پیچیدگی های بسیار گسترده ای بود که با حماسه مردمی 9 دی خنثی شد و در این روز مردم با آرمانهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.

در روز نهم دی 88 مردم فارغ از دسته بندی های سیاسی در حرکتی خود جوش در این روز اعلام برائت از فتنه گران کرده و حمایت خود را از رهبری و آرمانهای انقلاب اسلامی با تظاهراتی با شکوه و به یاد ماندنی نشان دادند.

مردم استان مرکزی هم در شهر های مختلف هم صدا با مردم دیگر مناطق استان حماسه ماندگار 9 دی را خلق کردند و با حضور گسترده در راهپیمایی این روز فریاد پشتیبانی از نظام و انقلاب را به گوش جهانیان رساندند .