رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان - نمایش محتوای خبر

 

 

عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان

عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان

عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان

 

امام جمعه اراک : عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان است و مردم با عزاداری های باشكوه ، عشق به سيدالشهدا را به رخ جهانيان خواهند کشید.

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ نماينده ولي فقيه در استان در خطبه های نماز جمعه امروز شهر اراک در مصلی بیت المقدس این شهر  بر بهره گيري از فضائل ماه محرم تاکید کرد .
آيت الله دري افزود: همه باید ، از فرصت هاي نوراني و عزاداري هاي محرم و جريان با عظمت كربلا درس بگيریم و تاسوعا و عاشوراي حسيني را با شكوه تر از هر سال برگرار كنيم.
امام جمعه اراک گفت: عاشورا نماد وحدت كلمه شيعيان است و مردم با عزاداری های يكپارچه و باشكوه عشق به سيد و سالار شهيدان را به رخ جهانيان خواهند کشید.
وی در بخش دیگری از خطبه ها افزود :  اروپا ١١ تعهد برجامي نسبت به ايران دارد و اگر به تعهداتش عمل نكند ملت عاشورايي ايران كه چهل سال است مقاومت كرده در برابر فشار هاي دشمنان باز هم مقاومت مي كند و ذره اي از مواضع خود كوتاه نخواهد امد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دولت با جديت تمام پيگير مسايل كارگري كشور شود و با تصميم گيري هاي حكيمانه در خصوص صنايع بزرگ و واگذاري هاي اصولي و منطقي وارد عمل شود.
آیت الله دری با تشریح وضعیت تولید و اشتغال در استان گفت : وضعيت حال حاضر صنايع استان بيانگر واگذاري هاي غير اصولي است.