سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

طنز سقلمه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

طنز سقلمه

تهیه کننده و کارگردان : سعید حران اف

مجری بازیگر: زهیر فتحی –

تصویربرداران: قهرمانی – رضا نورمحمدی

برنامه «سقلمه» تولید شبکه آفتاب تلاش می‌کند در قالب طنز اجتماعی و با لحنی شاد و مفرح در روزهای فرد هفته ساعت 21:45 به مدت 15 دقیقه به نقد موضوعات جامعه در حوزه‌های مختلف بپردازد.

از آنجا که مساله نقد اجتماعی از جایگاه ویژه ای در مناسبات جامعه شناختی برخوردار است و زبان طنز نیز تسهیل کننده روحیه نقدپذیری افراد است؛ این برنامه موضوعات روز را تحلیل و پس از یک تحقیق به عنوان محورهای اصلی این برنامه معرفی می کند که با چاشنی طنز در قالب یک برنامه زنده تلویزیونی نمایش داده می شود.

برنامه سقلمه یک برنامه اجتماعی است که هر چند بیانی طنز دارد اما به مسائل جدی جامعه چون روابط اجتماعی، پروژه های عمرانی و ...  در استان می پردازد و با هدف بررسی و نقد مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و  با رویکرد تفریحی سرگرمی بصورت تولیدی با حضور یک مجری بازیگر و یک بازیگر با دستمایه قرار دادن خبرهای مختلف استان و در فضای طنازانه و با نشاط در خانواده و استان در قالب طنز  تهیه و پخش می شود.

برنامه طنز «سقلمه» که از آیتم های طنز نمایش طنز، آهنگ با محتوای طنز، تصاویر از سطح استان، پیامک و تلفن، شوخی با مطبوعات و اخبار استان مرکزی و ... شکل گرفته و مسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی را در قالب طنز نقد می کند در تلاش است با بهره گیری از آیتم های متنوع و جذاب لحظات شاد و مفرحی را همراه با ارائه نکته ها و آموزه های اخلاقی برای بینندگان فراهم کند.

این برنامه هر هفته روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشبه در ساعت 21:45 و در روزهای جمعه ساعت 10:35 دقیقه به مدت 15 دقیقه تقدیم مخاطبان سیمای آفتاب استان مرکزی می شود

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __