جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

طرح مهر تندرستی در شهرستان تفرش برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح مهر تندرستی در شهرستان تفرش برگزار شد

طرح مهر تندرستی در شهرستان تفرش برگزار شد

طرح مهر تندرستی در شهرستان تفرش برگزار شد

رییس اوقاف و امور خیریه تفرش از برگزاری طرح مهر تندرستی با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی، امام جمعه و مسئولین مرکز بهداشت و درمان شهرستان تفرش خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن دهقانی افزود: این طرح با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفین در زمینه دارو و درمان و سلامت، با رویکرد شفاف سازی و اطلاع رسانی از آثار و برکات وقف اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: شناسایی افراد نیازمند، مطابق نیات واقفین و بهره‌مندی از اجرای نیت، ایجاد وحدت رویه برای اجرای امینانه نیات واقفین و نظام مند کردن آن بخشی از اهداف طرح مهر تندرستی است.

رییس اوقاف و امور خیریه تفرش با تاکید برحوزه سلامت و بهداشت و درمان و با توجه به بیماری های نوظهور  و ناتوانی های افراد در تامین هزینه های درمان اظهار داشت: ترغیب، تشویق و جذب خیرین در امر کمک به بیماران نیازمند و تامین هزینه‌های درمانی آنها و گسترش وقف تجهیزات پزشکی مورد نیاز مراکز درمانی وقفی و خیریه بخش دیگری از اهداف این طرح است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 7 وقف جدید در این شهرستان به ثبت رسیده است افزود: تفرش دارای 430 موقوفه و  750 رقبه است.