جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در استان مرکزی اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در استان مرکزی اجرا می‌شود

طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در استان مرکزی اجرا می‌شود

طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در استان مرکزی اجرا می‌شود

معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در استان مرکزی اجرا می‌شود.

عزیز فیلی ز در جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی با اشاره به مصوبات این کارگروه اظهار داشت:

8 طرح در این جلسه ارائه شد که پس از بررسی و اظهارنظر مسئولان، نظر نهایی به منظور اجرایی شدن و یا تصویب نشدن این طرح‌ها ابلاغ شد.

وی افزود: درباره درخواست تمدید مصوبه طرح احداث گلخانه در اراضی موسوم به گاوخانه شهرستان اراک با ارائه نظر کارشناسان موافقت شد همچنین در راستای اجرایی شدن طرح تولید ادوات کشاورزی در اراضی موسوم به روستای جزنق واقع در شهرستان شازند به سبب نبود ظرفیت در شهر صنعتی شازند موافقت شد.

معاون امور عمرانی استاندار مرکزی تصریح کرد: با اجرای طرح ایستگاه پمپاژ که شرکت درنا جوجه عهده‌دار اجرای آن است نیز موافقت شد همچنین با اجرایی شدن طرح احداث کارگروه تولید شن و ماسه توسط حسن زند در اراضی موسوم به یحیی‌آباد دلیجان براساس مخالفت سازمان محیط زیست بر مبنای وارد شدن خسارت به محیط زیست موافقت نشد و دلیل این امر این بود که به هیچ‌ عنوان نباید از مصالح رودخانه‌ای استفاده شود.

فیلی ادامه داد: با اجرائی شدن دو طرح سنگبری در اراضی موسوم به دودهک دلیجان و سنگبری در اراضی موسوم به حسین‌آباد محلات به مساحت 5 هکتار با جمع‌آوری آرا موافقت نشد و رد شدن این طرح بر این اساس بوده که توسعه سنگبری خارج از شهرک‌های صنعتی منع شده است.

وی عنوان کرد: اجرای طرح تولید تیغ‌ جراحی توسط یک پزشک در اراضی موسوم به کلوان از توابع کمیجان به اداره راه‌ و شهرسازی واگذار شده که پس از گذراندن دوره بررسی و انجام کارهای لازم این کارگاه تاسیس شود.