جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

صنعتگران برتر شهرستان زرندیه تجلیل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

صنعتگران برتر شهرستان زرندیه تجلیل شدند

صنعتگران برتر شهرستان زرندیه تجلیل شدند

صنعتگران برتر شهرستان زرندیه تجلیل شدند

صنعتگران برتر شهرستان زرندیه با حضور رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی ،استاندار مرکزی،جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس ،معاونان استاندار و فرماندار زرندیه تجلیل شدند

رئیس کمیسیون صنایع مجلس در آئین تجلیل از صنعتگران برتر شهرستان زرندیه گفت: دولت یازدهم در بحث اقتصاد مقاومتی اقدامات موثری انجام داده است و مجلس نیز در این راهبردها همراستای دولت است.

عزیز اکبریان افزود:صنایعی که به دلیل تحریم ها ازبین رفته بودند بار دیگر احیا شدند و لایحه رفع موانع تولید نیز درمجلس در دست بررسی است.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: تقویت فرهنگ کار و تولید در ساوه و زرندیه فراهم است و این دو شهرستان مکان مناسبی برای سرمایه گذاری است که باید ظرفیت های خاص آن بارور شود ولیکن به لحاظ کمبود آب باید پساب فاضلاب به کمک صنعت و کشاورزی بیاید.

اکبریان اظهار کرد:کمیسیون صنایع و معادن مجلس علاوه بر قانون گذاری برنحوه اجرای قانون صنایع نظارت دارد ومی طلبد که برای سرمایه گذاری تلاش بیشتری شود.

نماینده مردم ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این آئین گفت:بستر سرمایه گذاری در شهرستان زرندیه و ساوه آماده است و این دو شهرستان تاثیر گذاری زیادی در روند برنامه های صنعتی کشور دارند.