جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

صبحگاه مشترک در مرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) اراک - نمایش محتوای خبر

 

 

صبحگاه مشترک در مرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) اراک

صبحگاه مشترک درمرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) اراک

صبحگاه مشترک در مرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) اراک

 

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در مرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) پدافند هوایی اراک با حضور آیت الله دری نماینده ولی فقیه، برخی مسئولان لشکری، نیروهای مسلح و جمعی از خانواده های شهدا برگزار شد.

در این مراسم ابتدا امیر عزیز سلطانی فرمانده مرکز آموزش حضرت علی اکبر (ع) پدافند هوایی ضمن تبریک 19 بهمن روز نیروی هوایی، این روز را روزی پر افتخار برای ارتش دانست و گفت: نیروی هوایی در این روز خون تازه ای به جریان انقلاب داد و با پیوستن به مردم و میثاق با امام خمینی (ره) جایگاه ویژه ای پیدا کرد.

امیر عزیز سلطانی افزود: نیروهای مسلح به ویژه پدافند از بدو ماموریتش تاکنون توانسته یأس و ناامیدی را در وجود دشمنان به وجود آورد و با بهترین تسلیحات و تجهیزات و امکانات دفاعی و رزمی آماده دفاع از میهن اسلامی است.

سپس آیت الله دری در جمع نیروهای مسلح گفت: 19 بهمن که یادآور پیوستن نیروی هوایی به امام و مردم است موجب تسریع در سقوط طاغوت و پیروزی انقلاب شد و در جنگ تحمیلی هم همیشه با آمادگی کامل و دفاع از مرها موجب رعب و وحشت دشمنان شد و اکنون هم با پیشرفته ترین صنایع دفاعی - هوایی و رزمی به قدرت نظام افزوده است و اقتدار خویش را نه در داخل بلکه در خارج از مرزها هم به رخ دشمنان کشیده است.

نماینده ولی فقیه در استان افزود:همه ما مدیون امام و شهدا هستیم امامی که یکه و تنها با پشتوانه خدا و مردم توانست قیام کند و انقلاب را به سر منزل مقصود برساند.

امام با حمایت مردم مقابل همه قدرتها و استکبار ایستاد و تا پیان عمر از مجاهدت و تلاش برای انقلاب نایستاد و وظیفه ما در این برهه حساس دفاع از ارزشهای امام و انقلاب است که می بایست در امتحانات الهی سربلند بیرون بیائیم.

امام جمعه شهر اراک در پایان به 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفند هم اشاره کرد و افزود: حضور در این 2 عرصه مهم، پیروی از امام و رهبری و بیعت با شهیدان و امیدواریم با مشارکت فراگیر از عهده امتحان الهی با موفقیت برآئیم.

در پایان نیروهای مسلح از مقابل جایگاه رژه رفتند.