Skip to Content

شکوه چهلم / حماسه با شکوه حضور مردم استان مرکزی در راهپیمایی 22 بهمن

مردم سرزمین آفتاب همپای دیگر مناطق کشور امروز با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فریاد وحدت ، همدلی و استقامت سر دادند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ از نخستین ساعات صبح امروز گروه ها و اقشار مختلف مردم فهیم و انقلابی استان مرکزی در کنار مسئولان همپای دیگر مناطق کشور با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فریاد وحدت ، همدلی و استقامت سر دادند. 

در اراک این مراسم از میدان شهدا با تجمع گسترده مردم آغاز و سیل جمعیت مسیر 6 کیلومتری میدان شهدا تا مصلی بیت المقدس را طری کرده و یک باردیگر اقتدار و انسجام مردمی انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند .

گزارش خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما از حضور پرشور مردم در دیگر مناطق استان مرکزی در چهلمین جشن انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن حکایت دارد.

مردم انقلابی شهرستانهای خمین ، ساوه ، شازند، تفرش، آشتیان، فراهان، کمیجان ، دلیجان ، محلات ، خنداب و زرندیه امروز نمایش اتحاد و همدلی را سر دادند.      

امروز هم همه اقشار مردم استان مرکزی از جمله اصناف، کارمندان، کارگران، دانشجویان و دانش آموزان همه با هم در کنار هم 40 سالگی انقلاب را جشن می گیرند و فریاد استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکا سر دادند.

 راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در 159 نقطه استان مرکزی برگزار شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.