جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

شکوه چهلم/ تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار از حضور حماسی مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

شکوه چهلم/ تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار از حضور حماسی مردم

شکوه چهلم/ تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار از حضور حماسی مردم

شکوه چهلم/ تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و استاندار از حضور حماسی مردم

 

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک؛ آیت دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و آقای آقازاده استاندار مرکزی در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ تقدیر کردند.
متن پیام مشترک تقدیر و تشکر استاندار مرکزی و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از حضور حماسی مردم استان مرکزی در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
حضور آگاهانه و پرشور شما مردم شهید پرور و انقلابی استان مرکزی در آوردگاه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری در تاریخ پر فروغ و پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی «مدظله العالی» بود.
 
طنین الله اکبر و فریاد اعتراض شما امت بیدار دل و آزادیخواه از جنایات آمریکا و اسرائیل غاصب و دیگر کشورهای استعماری لرزه بر پیکره پوشالی نظام پلید "سلطه" و "صهیونیسم" انداخت و بار دیگر جلوه ای از اتحاد ناگسستنی و ولایتمداری را در مقابل چشمان جهانیان به ظهور رساند.
 
این حضور، وحدت ملی‌مان را به نمایش گذاشت و برای دوستداران نظام اسلامی، مسرت و شعف قلبی و برای مستکبران و بدخواهان، یاس و ناامیدی مضاعف به دنبال آورد.
 
آری، حضور پرشور و شعور مردم در این راهپیمایی بزرگ، حماسه‌ای به‌یادماندنی و پاسخی کوبنده و قاطع به تهدیدات استکبار جهانی بود که دیگر بار ثابت نمود ملت سربلند ایران عزیز اسلامی؛ همواره در مقابل هرگونه تحریم ها و تهدیدات مستکبران، از اسلام و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
 
اینجانبان در طلیعه چهل و یکمین بهار آزادی و با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والامقام، از مردم مؤمن و انقلابی استان مرکزی که در راهپیمایی امسال هم، جلوه غرورآفرینی از شکوه انقلابی گری خویش را به نمایش گذاشتند و برای خلق صحنه های پر شکوهی که شاهد آن بودیم صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را از درگاه خداوند منان مسألت می‌نماییم.
 
قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی 
 
سید علی آقازاده استاندار مرکزی