جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

شکوفه ها - نمایش محتوای صدا

 

 

شکوفه ها

شکوفه ها

 

   
 

 

 

 

شکوفه ها عنوان برنامه ای است ویژه گروه سنی خردسال که هر روز به جز روزهای جمعه و تعطیل از ساعت 10:45 بمدت 20 دقیقه روی آنتن صدای شبکه آفتاب استان مرکزی می رود.

این برنامه با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح و سرگرم کننده و در عین حال آموزشی، موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی، مسائل مختلف تربیتی ویژه کودکان سرزمین آفتاب تهیه و پخش می شود.

برنامه شکوفه های صدای آفتاب به تهیه کنندگی سهیلا علی و اجرای الهه پژوهش فرد با بخش های مختلف و متنوعی از جمله متن، شعر خوانی توسط بچه ها، معرفی بچه های خوب در قالب گزارش ، معرفی میوه هامشاغل ، موسیقی و ترانه، مسابقه تشخیص صدا و ... به دنبال رشد اخلاقی و رفتاری، افزایش آگاهی و علایق دینی و حفظ سلامتی و نشاط کودکان و خردسالان استان مرکزی با رعایت اصول تربیتی دینی می باشد.

یکی از بخش های ویژه و جذاب این برنامه بخش قصه گویی و مسابقه است که در بخش قصه گویی مجری برنامه با همکاری دو گوینده خردسال به نام آریانا ذوالفقاری و فرامهر زنجیرانی داستانی مرتبط با موضوع برنامه را روایت می کنند.

گفتنی است برنامه شکوفه ها با نویسندگی و گزارش های سهیلا علی و صدابرداری سلیمان عباسی نیا برای شنوندگان شبکه صدای آفتاب تهیه و پخش می شود.