جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

شورای فرهنگ عمومی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای فرهنگ عمومی استان

شورای فرهنگ عمومی استان

شورای فرهنگ عمومی استان

نماینده ولی فقیه در استان به تبلور راست گفتاری ، امانتداری  و قدرشناسی در وجود مسئولان تاکید کرد و گفت : در همه زمینه ها باید متعهد ، راست گفتار و قدر شناسِ مردم باشیم.

آیت الله دری در شورای فرهنگ عمومی استان به کینه و فتنه دشمن در خصوص امام راحل اشاره کرد و افزود : امام تکلیف مدار بود و ترسی از احدی نداشت.

او تاکید کرد : مراقب رسانه های بیگانه  و آنهایی که قصد ضربه زدن به اسلام و امام را دارند باشید.

استاندار هم در خصوص رسیدن به اهداف متعالی در جامعه اسلامی گفت : باید برای جامعه مخاطب ، برنامه های راهبردی و نتیجه بخش تبیین شود.

زمانی قمی از تلاش بی وقفه ی نیروی انتظامی و قوه قضاییه برای مبارزه با اعتیاد قدردانی کرد

حقیقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هم با اشاره به برگزاری اجلاس نماز گفت : تبلیغُ و برگزاری نماز در همه سنین  وظیفه همگانی مردم و مسئولان است.

رئیس کل دادگستری استان هم در این نشست عزم جدی برای ساماندهی  و تلاش برای بهبودی زنان معتاد به مواد افیونی را خواستار شد و گفت : با یک برنامه ریزی دقیق ، این مهم باید در همه شهرستانها و با اولویت شهر اراک صورت بگیرد.

معاون سیاسی - امنیتی استاندر هم گفت : یکی از بهترین اتاق های فکر برای شورای فرهنگ عمومی استان جلسه های ستاد اقامه نماز استان است که باید مدیران برای برگزاری جلسات این ستاد تلاش کنند.

قربانی جم مدیر کل صدا و سیمای استان هم با اشاره به جذب جوانان و نوجوانان به صفوف نماز جماعت  ابراز امیدواری کرد مسئولان با هماهنگی بیشتر در خصوص تبلیغ و ترویج نماز جماعت کار پژوهشی انجام بدهند.

فرمانده انتظامی استان هم برنامه ریزی برای اشتغال و رفع مشکلات معتادان بهبود یافته را خواستار شد و گفت : دستگاهای متولی باید همه توان خود را در این زمینه به کار بگیرند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم در این شورا  به اجرای آئین نامه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد.

برگزاری اجلاس نماز و اجرای برنامه های بنیاد غدیر در دهه ولایتُ و امامت مهمترین دستو کار شورای فرهنگ عمومی استان بود.