جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

شورای اداری شهرستان خنداب با حضور معاون وزیر ارتباطات - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای اداری شهرستان خنداب با حضور معاون وزیر ارتباطات

شورای اداری شهرستان خنداب با حضور معاون وزیر ارتباطات

شورای اداری شهرستان خنداب با حضور معاون وزیر ارتباطات
 بهرامی معاون وزیر ارتباطات و فناوری و رییس سازمان فضایی کشور که به عنوان نماینده دولت در شورای اداری شهرستان خنداب حضور داشت  بر راه اندازی صنایع تبدیلی کشاورزی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: خنداب با حضور کشاورزان پرتلاش و تولیدگان در عرصه های مختلف کشاورزی / باغداری و دامپروری مستعد سرمایه گذاری است.

وی ادامه داد: روستا علاوه بر منبع در آمد زایی و تولید مهد علم پروری بوده بنابراین مردم این منطقه باید از سرمایه ها و داشته های خود به نحو احسن برنامه ریزی کرده و برای معرفی بیشتر این منطقه به کشور اتاق فکر تشکیل داده و از جوانان بیشتر استفاده کنند.

وی تاکید کرد: مشکلات ارائه شده از سوی مشوولان و نماینده شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان به صورت مکتوب به وزیر منتقل و برای رفع آن پیگیری خواهد شدو

غیاثی فرماندار شهرستان خنداب هم در ادامه این نشست خواستار راه اندازی هر چه سریع تر بیمارستان  تعریض و به طازی محور پل دو آب - خنداب  خنداب - ملایر و خنداب میلاجرد شد گفت: کشاورزان این شهرستان نیازمند تاسیس مرکز تحقیقاتی انگور هستند.

وی  نبود دسترسی به شبکه اینترنت همراه اول  ایرانسل  مشکل اب شرب جاورسیان  زمین چمن جاورسیان  تکیمل مجتمع فرهنگی هنری خنداب ادامه ساخت پروژه استخر خنداب راه اندازی صنایع کوچک  توسعه همه جانبه آموزش و پرورش  نبود سامانه سیب برای شبکه بهداشت را از دیگر مشکلات شهرستان خنداب عنوان کرد.

حجت السلام مجدی زاده امام جمعه خنداب هم با تاکید بر راه اندازی بیمارستان این شهرستان خواستار توجه جدی دولتمردان به ادامه ساخت پروژه مصلا و توجه به ادامه فعالیت حوزه های علمیه در این شهرستان شد.