جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

شورای اداری شهرستان خمین - نمایش محتوای خبر

 

 

شورای اداری شهرستان خمین

شورای اداری شهرستان خمین

شورای اداری شهرستان خمین

جلسه شورای اداری شهرستان خمین به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در دفتر امام جمعه خمین با حضور مسولین شهرستانی برگزار شد

در این جلسه نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته دولت و گرامیداشت مقام شهیدان رجایی و باهنرگفت: این دستاوردها باید حفظ شود و حفظ آن ها منوط به تلاش مدیران است که پاکی و سلامت را در هر ساختار و سازمانی در اولویت کاری خود قرار دهند.

رضایی افزود: بزرگترین چیزی که می تواند به نظام آسیب برساند، فساد سیستمی است و وقتی نظامی دچار این فساد شود باید با جدیت با این مشکل برخورد شود.

وی در ادامه گفت:دو لتمردان و مدیران اجرایی در هر سازمانی که خدمت می کنند نباید سیاست را وارد چرخه مدیریتی کنند زیرا با سیاسی کاری افراد شایسته از چرخه مدیریتی کنار گذاشته می شوند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:در جامعه مدیران لایق و شایسته ای وجود دارد که با تدبیر و هوشمندی و با نگاه منطقی برای رفع مشکلات مردم می کوشند.

در ادامه این جلسه امام جمعه خمین گفت: حکومت اسلامی نعمتی است که به ملت ایران داده شده است وامام راحل (ره) حکومت دینی را با مجاهدت های بسیار برپا کرد و شهدا و جانبازان با یافتن مسیر حقیقی از این نعمت پاسداری کردند.

حجت الاسلام حسینی افزود :اخلاقمداری و پاکدستی مدیران از ویزگی های برجسته ای است که باید با تعهد در کار و خدمت صادقانه پیوند بخورد.

وی گفت: باید با مردم با تواضع و روی گشاده برخورد کرد وتاحد امکان برای حل و گره گشایی از مشکلات آنان کوشید و امید را در مردم زنده نگه داشت.

وی در ادامه افزود: مسئولان توفیق و نعمت مدیریتی که خداوند برآن ها عطا کرده را باید قدر و ارج نهند و با قصور و کوتاهی این توفیق را از دست ندهند.

در ادامه فرماندار خمین هم سیستم مدیریت در شهرستان خمین را بر مبنای وحدت و یکپارچگی دانست و گفت: مسئولان با قانون مداری تمام ظرفیت و تلاش خود را برای توسعه و رونق شهرستان به کار گرفته اند.

ساداتی افزود: در هفته دولت 57 برنامه و طرح در خمین آماده بهره برداری است که این طرح ها با اعتبار 610میلیارد ریالی آماده شده که 310 میلیارد آن توسط بخش خصوصی و بقیه توسط دولت تامین شده است.

وی در پایان گفت: با کاهش نرخ زمین در شهرک صنعتی، معافیت مالیاتی و اجرای طرح های کار آفرینی و حضور چشمگیر خیران اقدامات خوبی برای رشد و توسعه شهرستان انجام شده است.