رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

شهید سید اسد داوودی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

شهید سید اسد داوودی

مدت ویدئو : 4:24                                      

در سال 1340 در روستای مهرآباد اراک بدنیا آمد در19 سالگی رسما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می کرد.به مطالعه علاقه داشت و چراغ راهش قرار داده بود و از سخنان حضرت علی در نهج البلاغه و کتاب های شهید مطهری استفاده های زیادی می کرد در مهرآباد اراک با دوستانش دور هم جمع می شدند و با تلاوت قرآن کریم جمع دوستانه خود را باآموزه های دینی  و ارشاد و راهنمایی سپری می کردند.

در سال 1359 سید اسد اعزام به منطقه و جنگ را وظیفه شرعی و واجب خود می دانست و در اولین روزهای جنگ مشتاقانه به منطقه اعزام شد و در رسته تیربارچی فعالیت خود را آغاز کرد. سالهای دفاع مقدس بود سید اسد از ناحیه دست راست مجروح شد و بدون توجه به مجروحیتش، اسلحه را با دست چپ گرفت و به نبرد علیه دشمن ادامه داد. سید اسد در سال 1360بار دیگر برای دفاع از اسلام و انقلاب به منطقه جنوب اعزام شد. سید اسد در عملیات طریق القدس در منطقه عملیاتی بستان در رسته آرپیچی زن انجام وظیفه می کرد به شهادت رسید.

کلمات کلیدی: شهيد سید اسد داوودی- وصيتنامه شهيد سید اسد داوودی- شهداي جنگ تحميلي- شهداي دفاع مقدس- شهداي استان مرکز- شهداي اراک- وصيتنامه شهدا- عکس شهيد سید اسد داوودی- شهيد- شهدا

 

 

   

   

   
" در نگاه بیشتر ببینید "