شهید سیدعباس الحسینی

 

شهید سیدعباس الحسینی در سال 1340 در خانواده ای مومن و متدین در روستای کودزر اراک چشم به جهان گشود. وی پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی به تهران رفت تا ادامه تحصیل دهد و کمکی برای خانواده خویش باشد او روزها به کار می پرداخت و شبها هم با جدیت درس می خواند.

شهید در پخش اعلامیه های حضرت امام در تهران و اراک  اهتمام بسیار داشت بعد از پیروزی انقلاب به خدمت مقدس سربازی رفت و در این مدت 2 بار مجروح شد پس از اتمام خدمت مقدس سربازی به عضویت کمیته انقلاب اسلامی اراک درآمد از خصوصیت ارزنده او عشق و علاقه او به جبهه و حضور فعال داشت وی در مدت فعالیت در کمیته یک بار  وبه مدت چهار ماه به جبهه های غرب اعزام شد که دچار جراحت شد و به مدت 2 ماه در بیمارستان بستری شد و به خواست خداوند بهبود یافت سپس به کمیته بازگشت و عشق به معبود او را بار دیگر به جبهه نبرد کشاند وی در عملیات ولفجر 8 شرکت نمود و سرانجام در سال 1364 به شهادت رسید.   

کلمات کلیدی: شهيد  سید عباس الحسینی- وصيتنامه  شهید  سید عباس الحسینی- شهداي جنگ تحميلي - شهداي دفاع مقدس - شهداي استان مرکزی - شهداي اکودزر- وصيتنامه شهدا - عکس شهيد - سید عباس الحسینی -  شهداي دفاع مقدس - شهيد - شهدا

 

Loading the player...