شهید بهرام شیخی

 

بهرام شیخی در سال 1336 در شهر خمین بدنیا آمد. بهرام کودکی آرم، کم حرف و بسیار مودب بود. و دانش اندوزی را از شش سالگی آغاز کرد و پس از اخذ دیپلم به خدمت مقدس سربازی رفت. بهرام در دوران سربازی بود که با آشنایی با دو دانشجوی سیاسی که توسط دستگاه امنیتی از دانشگاه اخراج شده بودند در جریان مبارزات انقلاب قرار گرفت. از این رو با لبیک به ندای امام از پادگان فرار کرد و دست در دست دیگر همفکرای خود وارد میدان مبارزه شد.

با تشکیل سپاه پاسداران مدتی برای مبارزه با عوامل ضد انقلاب راهی منطقه ی غرب در کردستان شد و پس از آن نیز برای دفاع از دین و میهنش بار دیگر به منطقه ی جنگی جنوب عازم شد. در عملیات خیبر معاون تیپ دوم لشگر 17 علی ابن ابیطالب بود در عملیات بدر به عنوان معاون تیپ سوم لشگر 17 علی ابن ابیطالب با هدایت نیروهای عملیاتی حماسه ها آفرید اما بعد از آن عملیات شناسایی و در منطقه ی طلائیه در چهاردهم فروردین سال 1364 به شهادت رسید.

شهید بهرام شیخی وصیتنامه اش را با این جملات آراسته است شهادت آرزوی من است در این دنیای مادی تنها آرزویم انجام تکلیف الهی است و هیچ چیز جز شهادت نمی تواند خواسته های مجاهدین در راه خدا را ارضا کند.

کلمات کلیدی: شهيد بهرام شیخی - وصيتنامه شهيد بهرام شیخی - شهداي جنگ تحميلي- شهداي دفاع مقدس- شهداي استان مرکزی- شهداي خمین- وصيتنامه شهدا - عکس شهيد بهرام شیخی - شهيد - شهدا

Loading the player...