سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

شهرک پرورش ماهی‌های زینتی در محلات احداث می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

شهرک پرورش ماهی‌های زینتی در محلات احداث می‌شود

شهرک پرورش ماهی‌های زینتی در محلات احداث می‌شود

شهرک پرورش ماهی‌های زینتی در محلات احداث می‌شود

 نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک پرورش ماهی‌های زینتی در محلات احداث می‌شود.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی انتقال پساب فاضلاب برای تامین آب مورد نیاز دهکده گل محلات با اشاره به پروژه انتقال آب به دهکده گل اظهار داشت: امروز پروژه انتقال 30لیتر پساب شهری به حوضچه‌های لاستیکی با حضور استاندار مرکزی کلنگ خورد که اجرای چنین پروژه‌ای در استان نتیجه تلاش و پیگیری استاندار، معاون توسعه منابع استاندار، فرماندار، جهاد کشاورزی و آب و فاضلاب با همکاری گلکاران بوده است.

وی ادامه داد: به نظر من این پروژه کار بسیار بزرگی است زیرا باتوجه به اینکه در کشور با مشکل آب روبرو هستیم و برگرداندن آب به چرخه مصرف براساس سیاست‌های اقتصادمقاومتی که بر استفاده بهینه از منابع تاکید دارد، کارمهمی است که می‌تواند بسترهای توسعه و پیشرفت جامعه را فراهم آورد.

سلیمی تصریح کرد: این درحالی است که درحال حاضر در کشور کمتر از چرخه آب و پساب‌ها استفاده کرده‌ایم و این اتفاق می‌تواند الگویی برای کشور به شمار برود تا با به‌کار گیری از این شیوه‌ها، از وجود آب حداکثر استفاده را ببریم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان گفت: با تلاش و پیگیری روزافزون مسئولان، فاز دوم دهکده گل هرچه زودتر راه‌اندازی شود تا بتوانیم در مسیر توسعه شهرستان با سرعت بیشتری حرکت کنیم.

وی بیان کرد: شهرک ماهی‌های زینتی یکی از کارهای بزرگ و خوب در این شهرستان به شمار می‌رود که کلنگ ساخت آن به زمین زده شده است که امیدواریم به زودی شاهد عملیات اجرایی آن باشیم.

سلیمی خاطرنشان کرد: به هرحال این انتقال آب و پروژه مهم می‌تواند نویدبخش آینده خوبی برای توسعه و پیشرفت شهرستان باشد تا بتوانیم با اقدامات مطلوبی از این دست گام‌های بلند و موثری در بستر توسعه و پیشرفت و حل مشکلات شهرستان برداریم.