جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

شهرستان محلات در قاب شبکه آفتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شهرستان محلات در قاب شبکه آفتاب

در نشست مشترک مدیران شبکه آفتاب با فرماندار شهرستان محلات، راهکار های رسانه ای برای معرفی بیشتر ظرفیت ای اقتصادی، کشاورزی و گردشگری این شهرستان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ فرماندار محلات در این دیدار با بیان اینکه این شهرستان در بخش ذخایر سنگ های زینتی، گلو گیاه و جاذبه های گردشگری ظرفیت های انحصاری در کشور دارد که سهم قابل توجهی از تولید و صادرات را به خود اختصاص داده است.

قمری با قدردانی از توجه ویژه شبکه آفتاب به توانمندی های محلات، ابراز امیدواری کرد که با تقویت دفتر خبری صدا و سیما حضور این شبکه در قاب شبکه آفتاب افزایش یابد.

مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی هم با اشاره به قابلیت های منحصر به فردشهرستان محلات در بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و گردشگری گفت: در هفت ماهه امسال بیش از 2 هزار دقیقه برنامه رادیویی و تلوزیونی و خبری از شهرستان محلات در شبکه استانی پخش شد.

 آذردشتی از آمادگی شبکه آفتاب برای تولید برنامه با هدف حمایت از تولید کنندگان و سرمایه گذاران این شهرستان خبر داد.

مدیران شبکه آفتاب در سفر به شهرستان محلات با حضور در مجتمع فرآوری سنگ، دهکده و پژوهشکده گل و گیاه و واحد تولید انحصاری بید قرمز از نزدیک با توانمندی های تولیدی و صنعتی این منطقه آشنا شدند.

 مدیران شبکه استانی آفتاب همچنین در این سفر با خانواده شهید والامقام مهدی رجبی دیدار کردند.

مسئولان شبکه استانی در این دیدار ضمن تکریم خانواده بزگوار این شهید سرافراز دفاع مقدس، از صبر و شکیبایی مادر گرانقدر شهید قدردانی کردند.اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __