سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

شهادت سردار سلیمانی افول و فروپاشی قدرت آمریکا را تسریع خواهد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

شهادت سردار سلیمانی افول و فروپاشی قدرت آمریکا را تسریع خواهد کرد

شهادت سردار سلیمانی افول و فروپاشی قدرت آمریکا را تسریع خواهد کرد

 

 

رئیس رسانه ملی:

شهادت سردار سلیمانی افول و فروپاشی قدرت آمریکا را تسریع خواهد کرد

دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی در پیامی‌به مناسبت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی گفت: آمریکا شکست‌های بیشتری را تجربه خواهد کرد و این جنایت، فرآیند افول و فروپاشی قدرت آمریکا را سریع‌تر خواهد کرد.

متن پیام دکتر علی عسکری به مناسبت شهادت سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی به این شرح است:

ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ

شهادت سردار بزرگ سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی را به محضر مبارک حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، همه مستضعفان و آزادگان جهان اسلام و ملت بزرگ ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هم‌رزمان او در سپاه قدس و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌ کنم.

شهید قاسم سلیمانی قهرمان و مجاهد پرافتخار و بزرگ دوران دفاع مقدس، جبهه مقاومت و مجاهد بین‌المللی بود که نقش اصلی را در اضمحلال و شکست داعش وابسته به آمریکا، این شیطان بزرگ، صهیونیسم و همپالکی‌های منطقه‌ای آن در عراق و سوریه داشت و محل کینه و عداوت شیطان بزرگ بود. اگرچه شهادت آرزوی دیرینه شهید سلیمانی عزیز بود، اما آمریکا و رئیس جمهور جنایتکارش، مسئول اصلی این جنایت تروریستی دولتی است و باید پاسخگوی این جنایت ضدبشری در قبال ملت ایران و ملت عراق باشد.

سردار قاسم سلیمانی محبوب قلوب ملت ایران و مردم ستم‌دیده و مظلوم جبهه مقاومت بود.

شهادت او در کنار ابومهدی المهندس، فرمانده شهید حشدالشعبی عراق در ارتقای توانمندی جبهه مقاومت تاثیرگذار خواهد بود و ملت عراق در کنار ملت ایران نیز انتقام خود را از آمریکای جنایتکار خواهند گرفت.

این حادثه خباثت‌آلود و جنایتکارانه نقطه عطف تاریخی در اوج‌گیری مبارزات ضدآمریکایی در منطقه خواهد بود؛ آمریکا شکست‌های بیشتری را تجربه خواهد کرد و فرآیند افول و فروپاشی قدرت آمریکا را تسریع خواهد کرد.