سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

شجره طیبه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شجره طیبه

تهیه کننده: حامد شیدایی

مجری: مصطفی ابراهیمی

 

شجره طیبه عنوان ویژه برنامه ای از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیمای مرکز اراک است که به مناسبت هفته بسیج هر شب ساعت 21 پخش می گردد.

سیمای شبکه آفتاب ویژه برنامه « شجره طیبه» را در هفت برنامه 50 دقیقه‌ای و بصورت زنده ،با هدف آشنایی مخاطب با فرهنگ و مفاهیم بسیجی و معرفی بسیج به عنوان یک نیروی نخبه، کارآمد، علمی و ... تولید و پخش می کند و قصد دارد یاد و خاطره رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان هشت سال دفاع‌مقدس را گرامی بدارد.

این ویژه برنامه  به تهیه کنندگی حامد شیدایی هرشب ساعت 21 از ۳۰ آبان ماه به صورت زنده با هدف تبیین و ترویج فرهنگ بسیجی و فلسفه تشکیل بسیج و موضوع سبک زندگی ، فرهنگ بسیجی ، بسیج و اقتصاد مقاومتی بسیج و سازندگی ،بسیج و دفاع مقدس، و تبیین عملکرد بسیج در استان و اطلاع رسانی برنامه های هفته بسیج با بهر گیری از آیتم هایی متنوع،  تقدیم مخاطبان شبکه آفتاب خواهد شد.

معرفی بسیجیان نخبه، خدمات رسانی بسیجیان، معرفی پایگاه های نمونه، خاطرات بسیجیان، مصاحبه با اقشار مختلف بسیج و فعالان بسیج ، گزارش فعالیت‌های بسیج در شهرستان‌ها، کلام امام و رهبری با موضوع فرهنگ بسیج، ارسال عکس و فیلم، سکانس برتر، حضور شاعران بسیجی در برنامه، معرفی کتب مرتبط با بسیج ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و .. از آیتم‌های مختلف این برنامه است.

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __