حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

شبکه آفتاب در نیمه شعبان - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه آفتاب در نیمه شعبان

شناسه : 354215151

شبکه آفتاب در نیمه شعبان

شبکه آفتاب در نیمه شعبان

سیما: 

عطر گل نرگس

«عطر گل نرگس» عنوان ویژه برنامه ای است که در ایام نیمه شعبان بصورت زنده و مستقیم از سیمای شبکه آفتاب تقدیم نگاه گرم مخاطبان این شبکه خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، ویژه برنامه «عطر گل نرگس» به تهیه کنندگی آقای سعید حران اف و اجرای آقایان اقبال واحدی و حسین رفیعی، با موضوع نیمه شعبان و آیتم هایی از قبیل: گزارش، کلیپ، وله، موسیقی سنتی لری، گروه موسیقی زورخانه ای، خواننده پاپ و مسابقه پیامکی و... ، در شب میلاد حضرت مهدی(عج )، ساعت 21 ، به مدت 90 دقیقه به صورت زنده و مستقیم، بر روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

همچنین در روز نیمه شعبان برنامه «عطر گل نرگس» به تهیه کنندگی آقای مهدی جمال آبادی و اجرای مرتضی اسماعیلی با موضوع مهدویت و با آیتم هایی از قبیل: سرود، گزارش مردمی، کارشناسی، شعر انتظار، دکلمه، خواننده و... از ساعت 10 صبح به مدت 75 دقیقه، از سیمای شبکه آفتاب به صورت زنده و مستقیم تقدیم نگاه گرم مخاطبان    شبکه آفتاب خواهد گردید.

 

صدا: 

جشن گل نرگس رادیو آفتاب

رادیو آفتاب با ویژه برنامه های «جشن گل نرگس» و «سپیده امید»، به استقبال جشن نیمه شعبان خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، صدای شبکه آفتاب، در ایام  نیمه شعبان، تمهیدات ویژه ای را پیش بینی نموده است و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه  14 و 15 شعبان،  فضای جشن و سرور برنامه های این شبکه را در بر  خواهد گرفت.

علاوه بر این، ویژه برنامه ای با عنوان «سپیده امید» از ساعت 10 الی 12 روز نیمه شعبان از صدای شبکه آفتاب به صورت زنده و مستقیم تقدیم شنوندگان این شبکه خواهد شد.

ایستگاه صلواتی «دوگوله خونه»، بخش های نجوای دل که حاوی دل گویه های مخاطبان خواهد بود، مباحث کارشناسی«به سوی او»، مدیحه و مولودی خوانی با عنوان «شادیانه ها» و مسابقه کتابخوانی «کتاب قیام و انقلاب حضرت مهدی (عج) استاد شهید مطهری» که متن این کتاب در کانال شبکه آفتاب بر روی پیام رسان سروش هم قرار  داده شده است و... از جمله دیگر برنامه های پیش بینی شده رادیو آفتاب در ایام               مبارک نیمه شعبان سال جاری خواهد بود.