رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

شناسه : 359394540

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، « سلام بر قدس » عنوان ویژه برنامه ی زنده تلویزیونی سیمای شبکه آفتاب است که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس، به مدت 290 دقیقه از ساعت 22 الی 22:50 روز پنجشنبه 9 خرداد و همچنین از ساعت 9 الی 13 روز جمعه 10 خرداد ماه 98، به تهیه کنندگی خانم ندا حسین آبادی و اجرای آقایان مصطفی ابراهیمی و فرشاد صابری، از قاب سیمای استانی شبکه آفتاب تهیه و پخش خواهد شد.

این برنامه با موضوع گرامیداشت روز جهانی قدس و با هدف دعوت از مردم شریف استان مرکزی جهت حضور عظیم و پرشور و شعور در راهپیمایی این روز مهم با آیتم هایی از قبیل: مجری – اطلاع رسانی پیام آیت اله درّی نجف آبادی (نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اراک) – اطلاع رسانی پیام و بیانیه استاندار محترم و فرمانداران استان– اعلام مسیرهای راهپیمایی– پخش گزارش های مردمی – خواننده – کارشناس - آرم –وله و... با رویکرد انعکاس حضور عظیم مردم در نقاط مختلف استان مرکزی، تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند رسانه استانی خواهد گشت.

صدای شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش ویژه برنامه رادیویی «قبله نخستین» بصورت زنده و مستقیم، در روز جمعه 10 خرداد ماه 98، همراه با شنوندگان رادیو استانی خواهد بود.

ویژه برنامه «قبله نخستین» عنوان ویژه برنامه زنده ی رادیویی است که در روز جهانی قدس بمدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی خانم معصومه فراهانی و گویندگی آقای شهرام ترکمانی و خانم شهپر عسگری با موضوع پوشش حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس و محوریت «روز قدس نماد همبستگی اسلامی» از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه خواهد شد .

این برنامه با آیتم هایی از جمله: برگزاری گفتمان جوان با موضوع تقابل صهیونیسم جهانی با اسلام – ارتباط با مراکز شهرستانهای استان – موسیقی و ترانه های حماسی – کارشناس – گزارش های زنده از مراسم راهپیمایی و... به روی آنتن زنده رادیو آفتاب رفته و در این روز همراه با مخاطبین ارجمند خود خواهد بود.

خبر مرکزی نیز با تولید گزارش های ویژه خبری با موضوع گرامیداشت روز جهانی قدس، پوشش زنده جلسات و رویدادهای خبری استان - پوشش مراسم راهپیمایی در بیش از 100 نقطه ی شهری و روستایی- برقراری ارتباط با شبکه خبر - پخش گزارش های  خبری مرتبط موضوعی – ارتباط زنده از 6 شهرستان استان و... مجموعاً بیش از 250 دقیقه خبر، مصاحبه و گزارش برای روز مذکور پیش بینی نموده است.

معاونت فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با تولید و انتشار بیش از 100 عنوان موضوع مرتبط با این روز از قبیل: «معرفی برنامه ها- موسیقی-کلیپ و نماهنگ-عکس نوشته-اینفوگرافی-ویدئو و پادکست-مستند موضوعی –موشن گرافیک و همچنین ایجاد یک بخش صفحه ویژه رمضان در وب سایت مرکز - بارگذاری تصاویر ارسالی– برگزاری پویش و مسابقه مردمی و... » همراه با مخاطبان می باشد و در انعکاس تجلّی این روز بزرگ، همراه با مخاطبان خود خواهد بود.