سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

شبکه آفتاب تجلّی گر همبستگی روز قدس

 

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، « سلام بر قدس » عنوان ویژه برنامه ی زنده تلویزیونی سیمای شبکه آفتاب است که به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس، به مدت 290 دقیقه از ساعت 22 الی 22:50 روز پنجشنبه 9 خرداد و همچنین از ساعت 9 الی 13 روز جمعه 10 خرداد ماه 98، به تهیه کنندگی خانم ندا حسین آبادی و اجرای آقایان مصطفی ابراهیمی و فرشاد صابری، از قاب سیمای استانی شبکه آفتاب تهیه و پخش خواهد شد.

این برنامه با موضوع گرامیداشت روز جهانی قدس و با هدف دعوت از مردم شریف استان مرکزی جهت حضور عظیم و پرشور و شعور در راهپیمایی این روز مهم با آیتم هایی از قبیل: مجری – اطلاع رسانی پیام آیت اله درّی نجف آبادی (نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اراک) – اطلاع رسانی پیام و بیانیه استاندار محترم و فرمانداران استان– اعلام مسیرهای راهپیمایی– پخش گزارش های مردمی – خواننده – کارشناس - آرم –وله و... با رویکرد انعکاس حضور عظیم مردم در نقاط مختلف استان مرکزی، تقدیم نگاه گرم بینندگان ارجمند رسانه استانی خواهد گشت.

صدای شبکه آفتاب نیز با تولید و پخش ویژه برنامه رادیویی «قبله نخستین» بصورت زنده و مستقیم، در روز جمعه 10 خرداد ماه 98، همراه با شنوندگان رادیو استانی خواهد بود.

ویژه برنامه «قبله نخستین» عنوان ویژه برنامه زنده ی رادیویی است که در روز جهانی قدس بمدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی خانم معصومه فراهانی و گویندگی آقای شهرام ترکمانی و خانم شهپر عسگری با موضوع پوشش حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی روز جهانی قدس و محوریت «روز قدس نماد همبستگی اسلامی» از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه خواهد شد .

این برنامه با آیتم هایی از جمله: برگزاری گفتمان جوان با موضوع تقابل صهیونیسم جهانی با اسلام – ارتباط با مراکز شهرستانهای استان – موسیقی و ترانه های حماسی – کارشناس – گزارش های زنده از مراسم راهپیمایی و... به روی آنتن زنده رادیو آفتاب رفته و در این روز همراه با مخاطبین ارجمند خود خواهد بود.

خبر مرکزی نیز با تولید گزارش های ویژه خبری با موضوع گرامیداشت روز جهانی قدس، پوشش زنده جلسات و رویدادهای خبری استان - پوشش مراسم راهپیمایی در بیش از 100 نقطه ی شهری و روستایی- برقراری ارتباط با شبکه خبر - پخش گزارش های  خبری مرتبط موضوعی – ارتباط زنده از 6 شهرستان استان و... مجموعاً بیش از 250 دقیقه خبر، مصاحبه و گزارش برای روز مذکور پیش بینی نموده است.

معاونت فضای مجازی شبکه آفتاب نیز با تولید و انتشار بیش از 100 عنوان موضوع مرتبط با این روز از قبیل: «معرفی برنامه ها- موسیقی-کلیپ و نماهنگ-عکس نوشته-اینفوگرافی-ویدئو و پادکست-مستند موضوعی –موشن گرافیک و همچنین ایجاد یک بخش صفحه ویژه رمضان در وب سایت مرکز - بارگذاری تصاویر ارسالی– برگزاری پویش و مسابقه مردمی و... » همراه با مخاطبان می باشد و در انعکاس تجلّی این روز بزرگ، همراه با مخاطبان خود خواهد بود.