سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه آفتاب

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه آفتاب

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شبکه آفتاب

 

شبکه آفتاب، به مناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، نزدیک به ده هزار دقیقه برنامه تولیدی و تأمینی در قالب های مختلف از سه حوزه صدا، سیما و خبر، پخش خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای استان مرکزی، سیمای شبکه آفتاب با ویژه برنامه زنده «خیابان انقلاب، پلاک 36» هر شب به مدت 75 دقیقه با بخش های متنوع، اوراق دفتر انقلاب را با حضور مهمانان، مرور خواهد کرد.

«ارمغان انقلاب» نیز برنامه ای است که در یازده قسمت 20 دقیقه ای با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی استان، به بیان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  در استان مرکزی می پردازد.

در مجموع سیمای استان مرکزی با پیش بینی 4316 دقیقه برنامه های مختلف در قالب سریال، فیلم سینمایی، انیمیشن، مستند، میزگرد، ترکیبی، نماهنگ، تیزر و وُله، همراه و همگام با مخاطبان شبکه، سی و ششمین سالگرد انقلاب را گرامی می دارد.

صدای شبکه آفتاب نیز صبحگاهان دهه مبارک فجر با برنامه «گلبانگ پیروزی» و عصرها با برنامه «موج انقلاب» همراه شنوندگان خواهد بود.

شبکه صدای استان مرکزی با پیش بینی  بیش از 5700 دقیقه برنامه های در قالب هایی همچون میزگرد، گفتگو، مستندهای رادیویی، ترکیبی و نمایشی، همراه با شنوندگان خود خواهد بود.

«شکوه پیروزی» هم به مدت 240 دقیقه در شبکه های رادیو و تلویزیون استان، حماسه راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن را منعکس خواهد کرد.

معاونت خبر صداوسیمای استان مرکزی نیز با برنامه «گفتگوی ویژه خبری»، مستند «دستاوردهای انقلاب»، یادداشت روز، گفتار ویژه و پوشش کامل مراسم، جشن ها، افتتاح ها و جلسات، منعکس کننده خدمات نظام و آئین های گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خواهد بود.

مخاطبان گرانقدر می توانند اطلاعات کاملتر را از وب سایت مرکز به آدرسmarkazi.irib.ir دریافت کنند.