رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

سیمای خدمت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سیمای خدمت

 

«سیمای خدمت» عنوان برنامه ای است از سیمای شبکه آفتاب که به مناسبت هفته دولت خدمات نهادها و سازمانهای مختلف را با حضور دولتمردان استانی برای بینندگان منعکس می کند.

هفته دولت یادآور فداکاریهاهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ رجایی و باهنر می باشد. بر این اساس رسانه استانی آفتاب به پاس گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت این دو شهید بزرگوار عرصه سیاسیت و به منظور اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق از برنامه‌ها و اقدامات دولت در این هفته با تهیه و پخش برنامه گفتگو محور سیمای خدمت مخاطبان را با دستاوردهای دولت آشنا می کند.

برنامه سیمای خدمت در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق شعار سال با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در هر برنامه با حضور یکی از مسئولین استانی و طرح سوالاتی به معرفی پتانسیل های بالقوه استان مرکزی و تشریح عملکرد و برنامه های هفته دولت در استان مرکزی می پردازد و راهکارهای توسعه و پیشرفت استان را با بینندگان سیمای شبکه آفتاب در میان می گذارد.

این برنامه به تهیه کنندگی روح الله ذوالفقاری و اجرای مصطفی ابراهیمی از دوم شهریور ماه مصادف با آغاز هفته دولت (از روز یکشنبه 2 شهریور لغایت شنبه 8 شهریور ) با بهره گیری از موسیقی تصویر و بیانات مقام معظم رهبری و فضایی گفتگو محور و صمیمانه با مهمانان خود هر شب بصورت زنده از ساعت 19 به مدت 30 دقیقه به معرفی خدمات نهادها، ارگانها و سازمانها و پاسخگویی به مخاطبان شبکه آفتاب می پردازد.

شايان ذكر است؛ این برنامه را مظفر حسین خانی کارگردانی می کند و معصومه کریمی بعنوان دستیار تهیه در تهیه و ساخت این برنامه همکاری می کند.

     

 

 

     

 

     

 

     


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __