جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

سیمای بهزیستی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سیمای بهزیستی

Loading the player...

فعالیت های بهزیستی در قاب دوربین شبکه آفتاب

این برنامه که با مشارکت اداره کل بهزیستی استان مرکزی تهیه و تولید می شود، به معرفی معاونتهای این نهاد پرداخته و فعالیت ها و عملکرد آنان را به تصویر می کشد.

سازمان بهزیستی در راستای تحقق اهداف کلان دولت در برنامه های توسعه و در اجرای آرمان های الهی و وظایف قانونی خود  مبنی بر ارائه خدمت به همنوعان، به ویژه اقشار نیازمند و آسیب دیده اجتماعی طرح ها و فعالیت های بسیاری را در معاونت های امور اجتماعی، توانبخشی، پیشگیری، امور فرهنگی، مشارکتهای مردمی اشتغال و مؤسسات خیریه برنامه ریزی و اجرا می نماید .

سیمای شبکه آفتاب نیز با تهیه برنامه ی سیمای بهزیستی در قالب مستند گزارشی، فعالیتهای این سازمان وهمچنین مشکلات و حمایتهای انجام گرفته از آنان را انعکاس می دهد و می کوشد تا گامی هر چند کوچک، جهت تشویق و حمایت از این نهاد خیریه،  و جلب کمک های مردمی  و انسان دوستانه  افراد خیر و نیکوکار بردارد.

آگاه سازی جامعه هدف از طریق رسانه، بعنوان اثرگذارترین روش برای نهادینه ساختن فرهنگ صحیح زندگی و کاهش آسيب هاي اجتماعي و مشکلات ، آگاهی رسانی فعالیت ها و اقدامات حوزه های مختلف بهزیستی و  همچنین چگونگي ارائه خدمات این نهاد به آحاد جامعه بويژه جامعه هدف بهزيستي از جمله مباحثی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود

سال تولید: 1395

تهیه کننده: ابراهیم مرادی

مجری: میلاد مشایخی

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __