سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

سیمای آفتاب در ماه رمضان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سیمای آفتاب در ماه رمضان

 

پخش سیمای آفتاب

شبکه سیمای آفتاب در ایام الله ماه مبارک رمضان با ویژه برنامه های سحر و افطارهای ماه رمضان و همچنین برنامه های متنوع و عرفانی دیگر همراه روزه داران گرامی در میهمانی خدا خواهد بود.

ویژه برنامه زمرمه سحرگاهی با عنوان «و خدایی که در این نزدیکی است» در سحرهای ماه رمضان به تهیه کنندگی آقای قلعه نویی هر بامداد ساعت 3 تقدیم مخاطبان می شود

یکی دیگر از برنامه های رمضان برنامه که در لحظات عرفانی افطار پخش میشود، ویژه بنرامه «قبول باشه» است که با هدف ترویج فضائل اخلاقی هر روز بصوزت زنده ساعت 19:30 دقیقه مهمان سفره های افطار هم استانی عزیز می باشد.

«جمع خوانی قران کریم» یکی دیگر از برنامه های مذهبی رمضان می باشد که هر روز ساعت 18:30 بطور زنده و مستقیم از مصلی بیت المقدس همراه با مخاطبان یک جزء از قرآن کریم را تقدیم بینندگان می کند.

 پخش روزانه سلسله «مباحث اخلاقی و اعتقادی»  و سخنرانی های مرتبط با ماه مبارک رمضان عنوای برنامه دیگری است که با بهره گیری از مباحث اخلاقی و اعتقادی و ... در ماه رمضان از زبان علماء برجسته حوزوی در قالب سخنرانی تقدیم مخاطبان می شود.

سریال مناسبتی ویِزه ماه مبارک رمضان با نام میوه ممنوعه که هر شب ساعت 23:20 دقیقه از آنتن سیمای آفتاب پخش می شود

پخش مستند پیرامون آداب و رسوم مردم در ماه رمضان و تهیه گزارش های مردمی از برپایی سفرهای آسمانی از دیگر برنامه های این شبکه در ماه رمضان می باشد

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __