سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

سپیده وصل - نمایش محتوای صدا

 

 

سپیده وصل

Loading the player...

سپیده وصل عنوان برنامه سحر گاهی صدای شبکه آفتاب است که هر روز به مدت 20   دقیقه قبل از اذان صبح به افق اراک به تهیه کنندگی علیرضا اهوازی تقدیم شنوندگان صدای استان مرکزی میشود.

طنین نام تو را آواز می‌دهند هر چه باد و هر چه رود، این جاذبه بی‌پایان مرا به‌سوی خویش می‌خواند، باید ذکر بگویم تا شاید کلماتت، این آیه‌های نجات آرامم کند... می‌ایستم بر بلندای دریچه‌های رحمتت که بر گلدسته نیاز باز شده است.» پخش آواهای روح‌بخش و جان‌نواز در بخش‌های مختلف برنامه، روح و روان هر شنونده‌ای را صیقل می‌دهد.

دراین برنامه که در لحظات معنوی وعرفانی  قبل از اذان صبح پخش می شود با استفاده از کلام گوینده،آوازهای عرفانی، مباحث کارشناسی ، مناجات، تواشیح و همخوانی سعی میشود فضایی آرام و معنوی در سحرگاهان برای نمازگزاران مهیا شود.

برنامه سحر گاهی سپیده وصل کارشناس محور بوده و برای آشنایی هر چه بهتر شنوندگان با موضوعات معارفی و دینی تهیه و  از هر بامداد قبل از اذان صبحگاهی پخش می شود . هدف این برنامه ایجاد فضای معنوی در زمان اذان صبح و افزایش فضای معنوی برای مخاطبان رادیو آفتاب می باشد.

این برنامه کاری از گروه پخش صدای شبکه آفتاب استان مرکزی است که با محوریت ، اخلاقی، اجتماعی،  مناسبتی پیش از اذان صبح پخش می شود.

 

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده: علیرضا اهوازی

مجری: حمید یعقوبی

صدابردار: زهره وند

کارشناس : صابری نسبجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خسته نباشید از مساجدی که نماز صبح درآنها برگزار می... محمد ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۷:۳۶

محمد
خسته نباشید
از مساجدی که نماز صبح درآنها برگزار می شود گزارش بگیرید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ ۱۷:۳۶