رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

سلام رمضان - نمایش محتوای صدا

 

 

سلام رمضان

Loading the player...

مژده ای منتظران ماه خدا آمده است / ماه شب‌های مناجات و دعا آمده است ماه دلدادگی بنده به معبود رسید / بر سر سفره شاهانه گدا آمده است…..

رادیو استان مرکزی در راستای مناسک سازی در روز جمعه 29 شعبان با ویژه برنامه سلام رمضان همراه با بخش های متنوع و شاد از ساعت 19 الی 20:30 به استقبال بهار معنوی رمضان می رود.

سلام رمضان یک جشن معنوی است که با هدف تبیین نشاط معنوی این ماه به مخاطبان به تهیه کنندگی سپیده نوری در روز جمعه به مدت 180 دقیقه پخش می شو د

می توان با تمام وجود بوي رمضان كه تمام فضاي دل را پر کرده استشمام کرد، در همین نزدیکی است در راه است یک گام با اخلاص  برداریم و مثل بنده های مخلص خداوند به رمضان برسیم به ماه  قرآن، ماه ربنا ربناهای خالصانه، ماه رحمت، عفو، صبر و سازندگی، روشنی قلوب و تزکیه ی نفوس...

رمضان اسمی از اسماء الهی است و نباید آن را به تنهایی ذکر کرد . ماه رمضان ماهی است که قرآن در او نازل شده است و خداوند آن را «مثل» و «عید» قرار داده است همچنانکه پروردگار بزرگ، عیسی بن مریم (س) را برای بنی اسرائیل مثل قرار داده است، و از حضرت علی بن ابی طالب (ع) روایت شده که حضرت فرمود: شما به راستی نمی‌دانید که رمضان چیست و چه فضائلی در او نهفته است!

 

تاریخ تولید: 1396

تهیه کننده: سپیده نوری

گوینده: سمیه مردانی – حمید یعقوبی

گزارشگر: شهرام ترکمانی