سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

سفره های آسمانی به رنگ همدلی مومنانه - نمایش محتوای خبر

 

 

سفره های آسمانی به رنگ همدلی مومنانه

 

اهالی نیک اندیش روستای ضامنجان اراک در حرکتی خداپسندانه چند راس دام سبک و سنگین را ذبح کرده و گوشت آن را بین مردم توزیع کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ اهالی نیک اندیش روستای ضامنجان اراک در حرکتی خداپسندانه با ذبح چند راس دام سبک و سنگین و توزیع گوشت آن بین همه ساکنان روستا، وحدت و همدلی خودشان را به نمایش گذاشتند. 

همزمان با ماه مبارک رمضان و با توجه به شیوع بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن ، مردم خیر و نوع دوست روستای ضامنجان شهرستان اراک با همکار و هم یاری اهالی با ذبح چند راس دام سبک و سنگین ، و تهیه بسته های غذایی و توزیع ان بین مردم این روستا نشان دادند که در هر شرایطی وحدت، همدلی و انسجام خود را حفظ می کنند. 

یکی از اهالی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: مردم این روستا در امور خیر و کارهای عام المنفعه پیش قدم هستند و به لطف همین همت و همدلی هیچ نیازمندی در این روستا وجود ندارد و اگر برای خانواده ای مشکلی پیش آید با کمک مردم این مسئله رفع می شود.

روستای ضامنجان با بیش از 2 هزار نفر جمعیت در 8 کیلومتری جنوب غربی اراک مرکز استان واقع شده و شغل بیشتر مردم این روستا کشاورزی و دامداری است.